Eskipazar İlköğretim Okulu Of Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Eskipazar İlköğretim Okulu Of Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Eskipazar İlköğretim Okulu Hakkında - Eskipazar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Eskipazar İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Eskipazar İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]

  Eskipazar İlköğretim Okulu Trabzon Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Eskipazar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Eskipazar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Eskipazar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Eskipazar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / OF
  Adı: ESKİPAZAR İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Eskipazar Beldesi 61850 Of/Trabzon
  Telefon Numarası: 4627792486
  Faks Numarası: 4627792143

  Okulumuzun Tarihçesi

  Beldemizde Eskipazar İlkokulu 1961'de kurulmuş ve 1997'ye kadar hizmet vermiştir. Bu tarihten itibaren Eskipazar Ortaokulu ile birleşmiş ve 8 yıllık ilköğretim haline gelmiştir. 1999 yılında şu an kullandığımız binaya taşındı. Okul arsası köylü tarafından bağışlamış olup devlet tarafından yapılmıştır. Okulumuz zemin katla birlikte dört katlıdır.

  Kurumun Misyonu :

  Öğrencilerimizin;Bireysel nitelikleri dikkate alarak öğrenmelerini; .Bilgi,becerili,özgüvenli olmalarını, .Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, .Gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, .Çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, .İşbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını sağlamaktır.


  Kurumun Vizyonu:

  Yetiştireceğimiz bireylerin;Bilim ve teknolojinin farkında olan, .Yeniliklere açık, .Öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, .Değerlerini yaşayan ve yaşatan, .Olaylara geniş bir açıdan bakabilen, .Sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımcı, .Atatükçü,çağdaş,demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir.

  [​IMG]

  http://eskipazarioo.meb.k12.tr/

  trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş