Esinizi Gercekten Cok Seviyorsanız Bunlari Mutlaka Yapin

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda Mavi_inci tarafından 7 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Esinizi Gercekten Cok Seviyorsanız Bunlari Mutlaka Yapin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Evliliklerde zaman zaman tökezlemeler, kötü gidişler, neredeyse boşanmaya kadar varan olaylar ve sorunlar ardı ardına gelebilir.
  Eğer gerçekten seviyor ve evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız işte size can simitleri…

  Evlilikte tüm sorunlarınızı birdenbire çözmeniz mümkün değil. Evliliğinizde her şey yolundaysa, başarıya ulaşma olasılığınız da bir o kadar yüksek. Kötü giden bir evliliğiniz varsa kurtaracak can simitleriniz de var. İşte onlar:

  KONUŞUN

  Bu işe yaramaktadır, ilişkiniz anlamlı diyaloga dayanmalıdır. Eşinizle önemli sorunları konuşabildiğiniz sürece evlilikle ilgili sorunların yüzde 99″undan kaçınmış olursunuz. Konuşmanın neye yararı olabilir? Duygularınızı kocanızla ya da karınızla paylaşarak iletişimsizliği ve potansiyel diğer sorunları önleyebilirsiniz. Anlamlı diyaloga girmek ikinizin birbirinize yakınlaşmanızı da sağlayacaktır. Birlikte oturup konuşmaya birbirinizin lafını kesmeden özen gösterin. Konuşurken ya da dinlerken birbirinize saygı gösterin. Kendinizi birbirinizin yerine koymaya çalışın.

  UZLAŞIN

  Sorunların çözülmesinde kullanabileceğiniz diğer bir önemli yöntem de uzlaşmadır. Sizin ve eşinizin bir soruna aynı gözle bakmayacağınız zamanlar olacaktır. Diyalog ve uzlaşma sorunların çözülmesinde kullanılabilecek en iyi yolarıdır.

  ESPRi YAPIN

  Komedyen olup aile krizlerini çözmenizi kimse beklemiyor, ama iyi bir espri anlayışınızın olması zor günleri kolaylıkla atlatmanıza yardımcı olacaktır.

  ZAMAN AYARLAYIN

  Sorunu çözmek için sorun ortaya çıktıktan ve zararını hissettirdikten sonra biraraya gelmenizin bir yararı olmayacaktır. Sık sık oturup konuşun, dışarı çıkıp kahve için, buluşup sorunları konuşabileceğiniz bir zaman ayarlamaya çalışın. Böylece sorunun ortaya çıktığı gün bu konuda konuşmaya çoktan başlamış olacaksınız.

  TAKIMI KUVVETLENDİRİN

  İlişkinizi kuvvetlendirmek için elinizden geleni yapın. Takım olursanız tek başınıza hiçbir konuyu tasa etmenize gerek kalmayacağını unutmayın. Böylece her sorunu birlikte göğüslemiş olacaksınız.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Esinizi Gercekten Seviyorsanız Forum Tarih
TOR- Ip Adresinizi Gizlemek İçin Resimli Program Anlatımı 19 Nisan 2010
Bahar Öncesi Tüm Stresinizi Atın Genel Sağlık 11 Mart 2010
Eşinizin Mutlu Olması İçin Bazen Kaybedin İslamda Aile ve Kadın 19 Şubat 2010
IP adresinizi gizleyin (Real World Cursor) I-J 25 Ağustos 2009
Bu Ekran Koruyucu Stresinizi Alıyor - Stres Savar Ekran Koruyucu Windows Temalar & Ekran Koruyucular 11 Mart 2009

Bu Sayfayı Paylaş