Esentepe İlköğretim Okulu Karaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Esentepe İlköğretim Okulu Karaman konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Karaman Esentepe İlköğretim Okulu Hakkında - Esentepe İlköğretim Okulu Tanıtım - Esentepe İlköğretim Okulu Resimleri - Esentepe İlköğretim Okulu İletişim

  [​IMG]


  Esentepe İlköğretim Okulu 2002-2003 Eğitim-Öğretim yılında eğitim ve öğretime başlamıştır.

  Okulumuz Karaman Merkez Çakırbağ Köyü Esentepe Mahallesinde, 1. Parselde, 2377 ada da bulunmaktadır. 8 derslikli 240 öğrenci kapasiteli normal eğitim yapan bir ilköğretim okuludur. Okulumuz bodrum ile beraber 2 kattan oluşmaktadır. Zemin Katta; idare odaları, 8 adet sınıf, öğrenci tuvaletleri bulunmaktadır. Bodrum katta Kalorifer Dairesi, Su deposu, Özel Eğitim Sınıfı, Laboratuar, Depo, Anasınıfı, çok amaçlı sınıf , 8/A - 8/B sınıfları ve elektrik ana panosu bulunmaktadır.


  Okulumuzun ismi, Milli Eğitim Bakanlığı, Kurumlara ait açma, kapama ve ad verme Yönetmeliğinin 7. ve 8. Maddeleri gereği yerine getirilerek 26.07.2001 tarihinde İlimiz Öğretmen Evi Toplantı salonunda toplanan İl Milli Eğitim Komisyonu tarafından alınan 4 No'lu karar ile Esentepe İlköğretim Okulu olarak belirlenmiştir.

  Okulumuz 240 öğrenci, 1 Müdür, 1 Müdür Yardımcısı, 5 Sınıf Öğretmeni, 1 anasınıfı öğretmeni, 6 Branş Öğretmeni, 1 memur, 1 sözleşmeli öğretmen ve 1 sözleşmeli yardımcı personel kadrosu ile eğitim ve öğretime devam etmektedir.

  Esentepe İlköğretim Okulu İletişim

  Adres:
  Esentepe Mahallesi
  Çakıbağ Köyü
  Karaman
  70100

  e-Posta:
  bahiday@hotmail.com
  Telefon: 0-338 221 06 04
  Web site :
  http://www.esentepeokulu.com/index.p...tpage&Itemid=1

  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr


   

Bu Sayfayı Paylaş