Es Es Dizisi 3.Bölüm özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 15 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Es Es Dizisi 3.Bölüm özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  3.BÖLÜM

  Uras, katıldığı partide Koray’ı korumak için giriştiği kavga sonucunda göz altına alınır. Uras için endişelenen İrem, Gürel’e yaptığı pisliği temizlemesini ve Uras’ı ordan çıkarmasını söyleyerek resti çeker.
  İstemeyerek de olsa karakola giden Gürel’i orada büyük bir sürpriz bekler. Gürel eline geçirdiği bu önemli kozu kullanmakta gecikmez.
  Işık ise, Uras’a burs ayarlamak için uğraşmaktadır. Bunu yapabilmesi için ezeli rakibi Kenan’ı razı etmesi gerekmektedir. Kenan elinden geleni ardına koymaz ve sonunda Işık’ı tuzağa düşürmeyi başarır.

  Hem yaşadığı utanç hem de Işık’ın başına gelenler Uras’ı çok üzer. Selmin ise, olanlardan habersiz Azmi’den aldığı borç parayı Uras’a göndermeye çalışmaktadır. Malları bulup Azmi’nin köleliğinden kurtulmak ve kardeşine iyi bir ders vermek isteyen Tercan, sonunda Uras’ın izini bulur.
  Kirli geçmişi Uras’ın peşini yine bırakmamamıştır. Yola çıkmıştır bir kız, geri dönecek midir? Bütün kapılar bir bir yüzüne kapanmaktayken, başını dik tutup kendini koruyabilecek midir? Işık’ın desteği ve inancı, Uras’ın baş koyduğu bu yolda inatla yürümesini sağlayabilecek midir?
   

Bu Sayfayı Paylaş