Es Es Dizisi 2.Bölüm özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 15 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Es Es Dizisi 2.Bölüm özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2.BÖLÜM

  Uras, annesini hastanelik olduğunu görünce sinirden deliye döner ve annesini Azmi’nin elinden kurtarmak için Işık’a verdiği sözden dönmek zorunda kalır. Ama işler umduğu gibi gitmez ve hırsızlıktan hapse düşer!
  Işık, Uras’ın açıklama yapmasına izin vermez. Uras çaresiz kalır ancak onu en çok üzen Işık’ın güvenini boşa çıkarmış olmasıdır.
  Uras’ın hapse düştüğünü öğrenen Azmi’nin eline büyük bir koz geçer. Uras’ı hapisten çıkaracaktır ancak bir tek şartı vardır!
  Işık gerçekleri geç de olsa öğrenir ve kendisini tehlikeye atarak Uras’ı hapisten çıkartmanın yollarını arar. Ancak onunda bir tek şartı vardır! Uras’ın üniversiteyi kazanması!

  Uras bu kez Işık’ın umutlarını boşa çıkarmamak için elinden geleni yapar ve Liseyi bitirmenin bile hayal olduğu bir mahalleden Eskişehir’e Üniversiteye kadar uzanan yolculukta kazanan Uras olur.
  Işık bir kez daha yanılmadığını görmenin haklı gururuyla Uras’a yardımlarını esirgememekte ve onun için şimdiden gelecek planları yapmaktadır. Diğer taraftan; tesadüfler sonucu karşılaşan Uras ve İrem’in yolları bu kez Eskişehir’de kesişir ve İrem’de Uras’a yardımcı olmaya çalışır.
  Uras’ın nerde olduğunu bilmeyen ve bu yüzden deliye dönen Tercan onu bulmaya kararlıdır. Başta abisi Tercan olmak üzere geçmişinden uzaklaşmaya vey yeni bir hayat kurmaya çalışan Uras’ın asıl çilesi daha yeni başlıyordur. İrem’in erkek arkadaşı ve bir milletvekili oğlu olan Gürel, Uras’ın oraya ait olmadığını düşünmekte ve İrem’le yakın olmasını hazmedememektedir. Uras’ın hayatını cehenneme çevirmeye kararlıdır. Oysa Gürel’in bilmediği bir şey vardır. Uras zaten cehennemden geliyordur bir daha oraya dönmemeye kararlıdır!
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  es-es dizisi - es es bölüm özetleri
  paylasim için tesekürler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Dizisi Bölüm özeti Forum Tarih
Gönülçelen Dizisi 41. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 21 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 78. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 21 Şubat 2011
Hanımın Çiftliği Dizisi 54. Bölüm Fragmanı ve Özeti Hanımın Çiftliği - Dizisi 17 Şubat 2011
Gönülçelen Dizisi 40. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 17 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 77. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 17 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş