Es-Es 9.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 30 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Es-Es 9.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  9.BÖLÜM ÖZETİ:

  Tercan ölümden döner. Artık hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Ne inşaatlarda amelelik yapacak, ne de eskisi gibi kafticilikle yetinecektir. Gözünü en tepeye dikmiştir artık.

  Uras ve Korayın ev sahibiyle başı derde girer. Evinde kabile gibi yaşandığını haber alan ev sahibi, evi derhal boşaltmalarını ya da kiraya zam yapmalarını ister.

  Işık, bütün sertliğiyle İrem ve Urasın ilişkisine karşı çıkmaktadır. Bu konuda Sadece Urasla değil, İrem hatta Selmin le bile tartışır.

  İrem, Işık ve Rüya kozlarını paylaşmaya karar verirler. Artık geçmişle ilgili hiçbir giz ve sır kalmayacaktır. Her şey açık ve yalansız dile getirilecektir. Ama bu hesaplaşmaya Urasın da katılmasıyla, olaylar hiç tahmin edilmeyen bir boyuta gelir.

  Uyuşturucu olayındaki gerçekleri bilen polis, Kudrete ulaşmak için Tercanı takibe alır. Ama sadece Tercanı izleyerek hedeflerine ulaşamayacaklarını düşünürler. Urası da bu konunu içine dahil etmeye çalışırlar.

  Bütün bunlar olurken, kızlar birbirlerine yakınlaşmaktadır. İremin de araya girmesiyle Azad ve Dilşa arasında hiç beklenmeyen gelişmeler olur.

  Menekşe ise, İrem ve Urası ayırmayı kafasına koymuştur. Gürele iş birliği teklifinde bulunmaya karar verir. Gürel bu teklifi kabul edecek midir? Kudret hem Tercana, hem de Azmiye aynı işi verir. Bu sefer de Uras, Azmi ve Tercanın yolları kesişecektir. Uras bu dalaşmaya dahil olacak mıdır
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bölüm Özeti Forum Tarih
Gönülçelen Dizisi 41. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 21 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 78. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 21 Şubat 2011
Hanımın Çiftliği Dizisi 54. Bölüm Fragmanı ve Özeti Hanımın Çiftliği - Dizisi 17 Şubat 2011
Gönülçelen Dizisi 40. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 17 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 77. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 17 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş