Es-Es 4. bölüm özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 14 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Es-Es 4. bölüm özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Es-Es 4. bölüm özeti

  Aylardır çantanın peşinde olan Tercan en sonunda Uras'ın yerini öğrendi ve Eskişehir'de kaldığı pansiyona gelerek çantayı ele geçirdi. Kuzucuklarını severken Uras'ın odaya girmesiyle afallayan Tercan kardeşine iyi niyetli gibi görünerek haince yaklaşmaya çalıştı fakat Uras buna izin vermedi.

  Abi, kardeş pansiyonda başladılar kavga etmeye, olay yerine ilk gelen Koray'da kavgadan nasibini almıştır. Daha sonra pansiyoncu da nasibini alınca polisi arar. Polisler olay yerine gelirken Tercan kaçar Uras ve Koray içeride kalır. Polisler içeriye girince Uras ve Koray camdan atlayarak kaçar. Uras hala uyuşturucuyu yanında taşıdığından habersizdir.

  Kenan'dan özür dilemek zorunda bırakılan Işık Hoca, müthiş bir konuşma ile istifa etmeye karar verdi. Fakat Kenan'ın haince planı sonucunda istifa etmesine gerek kalmadı. Şimdi Kenan'ın haince planı işlerken Işık Hoca herşeyden habersiz Uras'ı kütüphaneye nöbetçi olarak yazdırdı.

  Baştan beri hiçbirşeyi doğru düzgün yapamayan Gürel kaçamağını da eline yüzüne bulaştırdığından Uras tarafından acayip madara edilmiştir. Hem İrem tarafından terk edildi hem de okuldaki itibarı sıfırlandı. Şimdi okulda herkes onunla dalga geçmekte.

  Dilşa için artık son yaklaşıyor gibi. Abisi Eskişehir'e Dilşa'nın okuluna geldi. Dilşa bunlar olmadan başındaki derdi Uras'a anlattı. Şimdilerde Dilşa'nın cezasının ölüm olduğunu biliyoruz fakat işin sonu nereye varacak henüz bir tahmin yok.

  Hala çantanın peşinde olan Tercan'ı müthiş bir sürpriz beklemekteydi ve bu büyük sürpriz Uras'tır. Üç kuruş para için ve Uras'ın söylediklerinden sonra Uras'a vurmaya devam mı edecek yoksa iki kardeş sırt sırta vererek adamları madara mu edecek bu şimdilerde merak konumuz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - bölüm özeti Forum Tarih
Gönülçelen Dizisi 41. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 21 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 78. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 21 Şubat 2011
Hanımın Çiftliği Dizisi 54. Bölüm Fragmanı ve Özeti Hanımın Çiftliği - Dizisi 17 Şubat 2011
Gönülçelen Dizisi 40. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 17 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 77. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 17 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş