Es-Es 16.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Es-Es 16.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Es-Es 16.Bölüm Özeti

  16.bölüm özeti
  Uras hapisten çıkmasına çıkmıştır ama onu dışarıda da zor günler bekler. Selmin, Azmi'nin tuttuğu evde kalmaya karar verir. Bu karar Uras'ı derinden sarsar. Uras tüm bu olan biteni kabul mu edecek? Yoksa yeni bir hesaplaşmaya mı girecek?

  Peki ama kimle? Uras'ın hedefinde aileyle ilgilenmediğini düşündüğü Tercan mı, yakalarından düşmeyen Azmi mi yer alacak?

  Uras'ın ziyaretine gitmeyen,mektuplarına cevap vermeyen Işık'la karşılaşması aradaki soğukluğu giderecek mi?Işık'ı suçsuz olduğuna ikna edip ilişkilerindeki bu sıkıntılı günleri geride bırakabilecekler mi?

  İrem için Uras'ın delil yetersizliğinden hapisten çıkması, onu affetmesi için yeterli olacak mı? Uras hapisanede ziyaretine gelmeyen İrem'e nasıl davranacak?

  Berivan verdiği sözde durmak, Dilşa'yı kendi eliyle Azad'ın ailesine teslim etmek için her yolu dener. Berivan Dilşa'ya iki seçenek sunar : Ya Diyarbakır'a dönecek ya da hayatına son verip namusunu temizleyecektir. Dilşa bu çıkmazdan kurtulabilecek mi?

  İrem, Rüya'nın günlerdir kendinden sakladığı gerçeği öğrenir. İrem de Rüya gibi Işık'ın ihanet ettiğini düşünür ve babasına hesap sormaya karar verir. Işık , İrem'in tepkisine nasıl karşılık verecek?

  Gürel gizliden gizliye yürüttüğü yaşlılar yurdundaki kitap okuma sosyal projesine devam eder.Ama katıldığı bu sosyal projeyi Menekşe ve okuldaki herkes öğrenir.Peki Gürel, yaptıklarından haberdar olan Menekşe'nin sevgisini kazanmayı başarabilecek mi?

  Uras'ın hapishanedeki düşmanlarının hedefi artık Kürşat ve Edip'tir. Ama önce Uras'ın hapishaneden çıkmasına neden olan şahitliği kimin yaptığını bulmak isterler.Bakalım amaçlarına ulaşabilecekler mi?

  Vahide Gördüm'ün konuk oyuncu olarak yer aldığı Es-Es'in heyecan dolu 16.bölümü 19 Aralık Cumartesi günü akşamı saat 20.00 de Atv'de sizlerle.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylasim icin tesekkürler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bölüm Özeti Forum Tarih
Gönülçelen Dizisi 41. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 21 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 78. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 21 Şubat 2011
Hanımın Çiftliği Dizisi 54. Bölüm Fragmanı ve Özeti Hanımın Çiftliği - Dizisi 17 Şubat 2011
Gönülçelen Dizisi 40. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 17 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 77. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 17 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş