Es-Es 12. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Es-Es 12. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Es-Es 12. Bölüm Özeti


  Partideki kavgadan sonra Uras ve İrem’in arası bozulur. Menekşe sorunu çözülmeden düzelecek gibi de değildir. Ama hiç umulmadık bir gelişme iki sevgilinin arasındaki buzların erimesine neden olacaktır. Menekşe, Selmin’den yediği fırça sonrasında Gürel’in hediyelerini geri vermeye karar verir. Ancak, Selmin çoktan Eşref’i aramış ve Eskişehir’e çağırmıştır. Menekşe’nin Edirne’ye dönmesi an meselesidir.

  Tercan ve Dilşa’nın öpüştüklerini gören Bedirhan ve Selman deliye döner. Bu işi ya Azad temizleyecektir ya da kendileri. Dilşa’yı tehdit ederler. Dilşa ve Tercan’ın aşkları giderek zorlaşmaktadır.


  İrem aralarının düzelmesi için Uras’a hediye alır. Menekşe bu hediyeyi görünce kıyameti koparır. Gürel hediye aldığında problem olur ama İrem’in hediyelerinde sorun çıkmamaktadır. Menekşe ve Uras sert bir şekilde kavga ederler. Menekşe düşer bayılır. Eskişehir’e gelen Eşref soluğu doğruca hastanede alır. Menekşe, tedavisi için yüklüce miktarda para gerektiren ağır bir hastalığa yakalanmıştır.

  Bir yandan Eşref ve Uras diğer yandan bütün gençler seferber olmuş, Menekşe’nin tedavisi için gereken parayı bulmaya çalışırlar. Tercan’ın para teklifini de kabul etmezler. Peki ne yapacaklardır?


  Bu sırada, üniversite kantininde değeri çok yüksek olan bir bayan saati çalınır. Bütün gözler Uras üzerindedir. Acaba hırsızlığı yapan o mudur?
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bölüm Özeti Forum Tarih
Gönülçelen Dizisi 41. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 21 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 78. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 21 Şubat 2011
Hanımın Çiftliği Dizisi 54. Bölüm Fragmanı ve Özeti Hanımın Çiftliği - Dizisi 17 Şubat 2011
Gönülçelen Dizisi 40. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 17 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 77. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 17 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş