Es-Es 11. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 18 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Es-Es 11. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Es-Es 11. Bölüm Özeti


  Tercan’ın kafasına silah dayaması üzerine, Uras arabadan inmek zorunda kalır. Artık Tercan’ı görecek gözü yoktur. İki kardeş arasındaki ipler bu kez sonsuza dek kopacak mı?

  Tercan ise, bagajda Azad’ın cesedi polis çevirmesine doğru arabasını sürmektedir. Ercan, polislerden önce cesedi fark edecek mi?

  İrem’in yanında babasından tokat yiyen Alaz evden ayrılmaya karar verir. Alaz’ı yepyeni bir hayat beklemektedir.. Bu zamana kadar ailesinin desteğiyle yaşayan Alaz, tek başına ayakta durmayı başarabilecek mi?

  Dilşa, Azad’la yaptığı anlaşma sonrası sorunların çözüldüğünü düşünür. Selmin’e teşekkür eder ve iki gün içinde ayrı bir eve çıkacağını söyler. Ama hayat Dilşa’ya yeni sürprizler hazırlamaktadır. Dilşa bunlarla başa çıkabilecek mi?

  Azad’ın kaybolduğunu anlayan kardeşleri, Eskişehir’e dönmeye karar verirler.. Tercan’ın ve Dilşa’nın canını çok sıkacaktır bu ikili. Uras ise, sırf Dilşa’yı korumak amacıyla tekrar Tercan’ın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacak mı?

  Uras, Koray, Alaz ve Dilşa için sorunlar üst üste gelmiştir. Her şeyden önce iş bulmaları gerekmektedir. Parasızlık had safhaya gelmiştir. Dört bir yandan iş aramaya başlarlar.

  Gürel’in ise tuzu kurudur. Okula gitmekten sıkılmış, parti yapmaya karar verir.. Ve bu partinin onur konuğu olarak Menekşe’yi düşünmüştür. Aklında Uras’tan başkası olmayan Menekşe, bu teklifi kabul edecek mi?

  İrem, Menekşe’nin varlığından artık rahatsız olmaya başlar. Uras, Menekşe’ye duygusal anlamda bir şey hissetmediği konusunda İrem’e güvence verir. Ama Menekşe’yi Gürel’in kolunda salınırken gördüğünde işlerin hiç de düşündüğü gibi olamadığını fark edecektir…
  Menekşe, İrem’in gözünde 1-0 öne geçecektir.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Emeğine sağlık, paylaşım için teşekkürler...
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bölüm Özeti Forum Tarih
Gönülçelen Dizisi 41. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 21 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 78. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 21 Şubat 2011
Hanımın Çiftliği Dizisi 54. Bölüm Fragmanı ve Özeti Hanımın Çiftliği - Dizisi 17 Şubat 2011
Gönülçelen Dizisi 40. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 17 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 77. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 17 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş