Es-Es 10. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 30 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Es-Es 10. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  10.BÖLÜM ÖZETİ:

  Uras, Tercan ve Azmiyi gece klubünde haraç almak için birbirine girmişken görür. Ölümüne düelloya girişirler. Kozlarını bıçak oyunu ile paylaşacaklardır ve Azmi, Tercanı alt etmek için her türlü kalleşliği yapacaktır. Peki, Uras, Tercana yardım edecek midir?

  Selmin tartıştığı ve bağırdığı Işık hocadan özür dilemeyi düşünür. Bu amaçla üniversiteye gider. Işıktan şimdiye kadar hiç kimseden duymadığı güzel sözler işitir. Selmin ve Işık arasında dostane ilişkiler gelişirken, oğlunun uyuşturucuya başlama nedenini öğrenen Rüya, bu ağırlığı taşıyamaz ve büyük bir delilik yapar. Rüya ve Işık ilişkisinin hiç tahmin edilemeyen bir yöne akmasına sebep olacaktır bu hareket.

  Haraç toplama konusunda madara olan Azmi, Solmaz biraderleri alt etmek için Menekşeye ortaklık teklif eder. Menekşe bu isteği reddeder ama hiç ummadık biri Azminin teklifini kabul eder. Kimdir bu yeni müttefik?

  Selmin, Tercan ve Dilşa arasındaki ilişkiden rahatsızdır. Dilşa evli bir kadındır ve Tercanın başını daha büyük derde sokabilir. Bu sıkıntısını Dilşayla paylaşır. Dilşa, Tercanla konuşur ve Azad olayını çözünceye kadar kendisinden uzak durmasını ister. Ama Tercanın beklemeye tahammülü yoktur. O sinirle Azadı kaldığı otelde kıstırır ve bir kez daha karakolluk olur..

  Tercan ve Azadın kavgası Azminin de kulağına gider... Solmaz kardeşlerden kurtulmak için büyük bir fırsattır bu. Uras ve Tercanın başını derde sokacak hain bir plan yapar..

  Bütün bu olanlardan habersiz, İrem ve Uras en sonunda hayal ettikleri gibi romantik bir gece geçireceklerdir. Ne Işıkın arabasının farları, ne de Tercan, yaşadıkları geceyi bozamayacaktır. Selminden gelen ani telefonu hesaba katmazsak. Tercanın başı yine derttedir ve Urasın onu kurtarmaya çalışacaktır. Acaba bu sefer kurtarabilecek midir?
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler....
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Bölüm Özeti Forum Tarih
Gönülçelen Dizisi 41. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 21 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 78. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 21 Şubat 2011
Hanımın Çiftliği Dizisi 54. Bölüm Fragmanı ve Özeti Hanımın Çiftliği - Dizisi 17 Şubat 2011
Gönülçelen Dizisi 40. Bölüm Fragmanı ve Özeti Gönülçelen Dizisi 17 Şubat 2011
Geniş Aile Dizisi 77. Bölüm Fragmanı ve Özeti Geniş Aile Dizisi 17 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş