Error Repair Pro 3.9.1 Download

'E-F' forumunda Siraç tarafından 27 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Error Repair Pro 3.9.1 Download konusu Error Repair Pro 3.9.1 Download

  Sürüm : 3.9.1

  Boyut : 1.26 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Error-Repair-Pro.com


  Tanıtım:
  Error Repair Pro bir sistem bakım ve onarım yazılımıdır. Zamanla sisteminizde oluşan hatalar bilgisayarınızın kararlılığını ve tepki süresini olumsuz yönde etkilemektedir. Yapmak istediğiniz işlemleri zaman zaman yapamamanıza ya da eskisinden daha geç yapmanıza sebebiyet veren bu hasarlar onarılmadıkça sistem performansınızda ciddi bir düşüş meydana gelebilmektedir. Özellikle kayıt defterinde ortaya çıkan sorunlar nedeniyle sisteminiz zarar görmektedir.

  Error Repair Pro yazılımı gerçekleştirdiği taramalar sonucunda mevcut hataları tespit etmekte ve bunları çözerek sisteminizi düzgün biçimde kullanabilmenizi sağlamaktadır. Kayıt defteri üzerinde gerçekleştirdiği tarama ve onarma işlemi ile Windows'un kök dosyalarını incelemekte, yani en temel noktadan işe başlamaktadır. Sisteminizin açılış hızı için büyük önem taşıyan, kendiliğinden açılır uygulamaları da denetlemekte ve gereksiz olanlarını kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. Sisteminizden kaldırmış olduğunuz yazılımların girdilerini silmeniz, özel verilerini temizlemeniz için de destek vermektedir.

  Kullanılmayan dosya uzantılarını kaldırabilmeniz, gereksiz ActiveX ve DLL dosyalarını silebilmeniz ve derin tarama yapabilmeniz yazılımın artı özelliklerindendir. Boyutu oldukça küçük olan yazılımın, kullanımı da gayet kolaydır. Sisteminizde yazılımın kullanımından dolayı ortaya çıkabilecek muhtemel sorunlara karşı almış olduğu yedekleri kullanabilirsiniz.

  Not: Yazılımın deneme sürümünde tarama işleminden sonra onarma yapılamamaktadır. Yazılımı hiçbir kısıtlama olmadan sınızsız biçimde kullanabilmeniz için 30 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.


  [​IMG]


  Error Repair Pro 3.9.1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Error Repair Download Forum Tarih
Error Repair Pro 3.8.4 Download E-F 26 Ocak 2009
Error Repair Professional 4.0.5 İndir E-F 29 Eylül 2009
Error Loading Newdev.dll Hatası ve Çözümü Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler 30 Ekim 2010
12 Days Of Terror Filmi Sinema Film Tanıtımları 28 Eylül 2010
i-XL Technologies Terror Strike - Aksiyon Oyunu 240x320 N-Gage & Os9x Oyunları 25 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş