erkekLerin nefret etikleri

'Fıkra & Komik Yazılar' forumunda KaRDeLeN tarafından 31 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

erkekLerin nefret etikleri konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    * onunLa diiL de kedi weya köpeğiyle iLqiLenmeNiz...

* onDan uzun boyLu oLmanız.

* ^^ ben söyLemişTim ^^ demeniz.

* apartman topukLu ayakkabıLar, kocaman haLka küpeLer.

* SürekLi vitrinLere bakmaNz, bununLa da yetinmeyip aLmayacağınız şeyi denemeNiz...

* oNu, sürekLi başkaLarıyLa kıyasLamanızZz...

* oNun doqum qününDe kendinizin qitmek istediği bir etkinLiğe biLet aLmanız..

* ßaşka birinin anneLerini eLeştirmesi.

* krawaT takmak.

* sürekLi kontroL ediLmek.

* YanLarnDaki kızın qarSona sesLenmesi..

* Kızın önCe kendiLerine pas werip sonraDa ^^ ßiz seNinLe saDece arkadaşız ^^ demesi.

* yanLarında surat asıLması yaDa uzun süre somurtuLması.

* arakaşLarının yanınDa azarLar tonDa konuşuLması.

* Gündüz saatLerinDe aqır makyaj yapan kızLar.

* Sizi yemeğe çıkardıkLarınDa ^^diyet yapıyorum^^ demeNiz yaDa yemeğin çoğunu tabakta bırakmaNız.

[COLOR=Plum]* SürekLi oLarak başka kızLarın saçını, makyajını, kıyafetini eLeştirmeniz.

[COLOR=MediumTurquoise]* SöyLedikLeri her fikrin çürütüLmesi.

[COLOR=DarkOrange]* £spiriLerine qüLünmemeSi...

[COLOR=DimGray]* Yakın arkaDaşLarının eLeştiriLmesi...[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [/COLOR]

Yükleniyor...