Erkeklerin Kadınlarla Paylaşmadığı Gizli Sırları Nelerdir?

'Sohbet & Muhabbet' forumunda Mavi_inci tarafından 19 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Erkeklerin Kadınlarla Paylaşmadığı Gizli Sırları Nelerdir? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Erkeklerin Kadınlarla Paylaşmadığı Gizli Sırları Nelerdir?


  Erkekler kadınlar gibi her şeyi anlatmayı sevmezler. Daha içlerine kapanık yaşarlar. İşte kadınlarla paylaşmadığımız bazı sırlar.

  1- Playboy, kadın dergileri gibi seksi ve güzel modellerin bulunduğu dergileri incelemeye bayılırlar. Ancak her zaman hiç bakmıyormuş gibi davranırlar.

  2- Facebook’ta zaman geçirmeyi severler. Ancak buradan hoşlandıkları kızlarla iletişim kurmakta acele etmezler. Bu konuda yavaş ilerlemeyi severler. Yani kaçan kovalanır mantığı facebook’ta da geçerli.

  3- Arkadaşlarımızla onlarla ilgili konuşmamızı istemezler. Kız kıza sevgililer, eşler, alışveriş, Tv şovlar dışında ne konuştuğumuzu merak ederler..

  4- Genellikle dedikodu yapmadıklarını ve hoşlanmadıklarını söyleselerde aslında erkeklerde dedikodu yaparlar. İş yerlerinde dedikodu konusunda kadınları bile geçerler.

  5- Erkekler söylediklerimiz ve duygusal davranışlarımız hakkında genellikle çoğu zaman dikkatlidirler. Ancak bunu her zaman göstermezler yani anlamamaya getirirler.

  6- Erkekler konuşan bir kadının ilk 10 dakikasını iyice dinler. Bu süreden sonra dinliyormuş gibi yapar. Onlara göre önemli olan zaten ilk 10 dakikada söylenmiştir. Diğeri duygusal rahatlamadır. Elimizi tutar, gözlerimize bakar ve sürekli her şeyin istediğimiz gibi olacağını söylerler.

  7- Erkekler sevgilileri veya eşleri yanlarında olsa bile mekanda olan kadınlara mutlaka göz atarlar. Hele ortamda seksi ve güzel bir kadın varsa “bakmadım” diyen erkek yalan söyler.

  8- Erkekler çok yorgun, kafası meşgul veya seks isteği duymadığı için seks yapmak istemeyebilir. Yani her zaman seks düşünmezler. Kısacası erkeklerin de bir gün “başı ağrıyabilir”.

  9- Kendilerine genellikle güvenirler ancak bazen de güvenemezler..

  10- Erkekler bazen yaptıklarını sevgililerine veya eşlerine detaylıca anlatmaktan hoşlanırlar.

  11- Erkeklerde ağlar ve duygusal anlar yaşarlar. Sadece insanların önünde ağlamaktan hoşlanmazlar. Ancak anılar, duygusal anlar onlarında ağlatır.

  12- Zaman çok önemlidir. Buluşma yerinden uzun süre beklemekten hoşlanmazlar. Bu alışkanlık haline gelirse yolları ayırmaktan çekinmezler.

  13- Erkekler de kadınlar gibi bazen kapris yapar, hatta bazen korkarlar..

  14- Eskiden erkeklerin kilolu olması çok önemli değildi ancak artık onlar da kilolarına ve görünümlerine en az kadınlar kadar dikkat ediyor.

  15- Kadınlar kadar artık erkekler de yaşlanmaktan korkuyor ve estetkik operasyonlara baş vuruyor.

  16- Telefon açma konusunda kesinlikle başarısızlar. Verdikleri sözleri genellikle düşünmeden verirler veya sık karar değiştirirler. Bu yüzden arayacaklarını söylediklerinde aramazlar, uyuyacaklarını söylediklerinde uyumazlar.
  İlişkimizle ilgili detayların gizli kalmasını tercih ederler Hoşlandıkları kişiye açılmakta güçlük çekebilirler Ancak bu duyguyu çok iyi kontrol edip bastırırlar ve çoğu zaman kadınların yanında göstermezler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Erkeklerin Kadınlarla Paylaşmadığı Forum Tarih
Kadın ve erkeklerin eşit haklara sahip olmasının toplumsal açıdan önemi nedir? Eğitim Bilgileri 17 Mart 2016
Erkeklerin Saç Ektirmesi Günah mıdır? Dini Sorular ve Cevaplar 12 Kasım 2011
Kadınların Ve Erkeklerin En Çok Söylediği 10 Yalan Sohbet & Muhabbet 24 Ağustos 2011
Kızlar ve Erkeklerin Boyu Kaç Yaşına Kadar Uzuyor? El Ayak ve Vücut Bakımı 19 Haziran 2011
Erkeklerin Arasında Kitap Özeti - Camille Laurens Kitap Özetleri & E-Kitaplar 27 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş