Erkekleri Anlamak Kolaydır Aslında - Erkekleri Anlamak mı İstiyorsunuz ?

'Sohbet & Muhabbet' forumunda Mavi_inci tarafından 8 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Erkekleri Anlamak Kolaydır Aslında - Erkekleri Anlamak mı İstiyorsunuz ? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Erkekleri Anlamak Kolaydır Aslında - Erkekleri Anlamak mı İstiyorsunuz ?

  Ne kadar erkekleri anlamanın kolay olduğunu söyleselerde aslında biraz karışık yapıları bulunmaktadır. Erkekleri anlamada size yardımcı olacak bu makalemizi mutlaka okumanız gerekmektedir.

  * Başları sıkıştığında ve yardıma ihtiyaçları olduğunda sizin şefkatli kollarınızı neredeyse en işe yarar çözümlere tercih ederler.

  * Küçük ve şımarık bir çocuk gibi konuşarak kendinizi hasta hissettiğinizi ve ateşinizin olduğunu söylemeniz onun çok hoşuna gider.

  * Eski ilişkilerinden nadir de olsa bahsettiklerinde yüzünüzde beliren merak ve kuşku dolu ifadeleri görmekten çok keyif alırlar.

  * Sevdikleri kadından bir bebek sahibi olmak onları müthiş mutlu eder. Sinir oldukları

  * Üst üste çarpık ya da sivri dişler. Erkekler inci gibi dişlere ve mükemmel bir gülüşe sahip kadınların hayalini kurarlar. Sizin de bu konuda probleminiz varsa bir ortodontiste gitmenizde yarar var.

  * Kuaförden çıkmış fönlü saçlar. Yataktan yeni kalkmış bir saç görüntüsü her erkeğe tahmininizden çok daha fazla çekici gelir.

  * Akmış gibi gözüken siyah göz makyajı. Karşılarında rock yıldızları gibi makyaj yapan bir kadını görmeye dayanamazlar. Hayret ettikleri

  * En detaylı düşünülmüş planları bile mahveden o meşhur kadın içgüdüleri erkekleri çok şaşırtır.

  * Kadınların onlara çok gereksiz olan kuşkuları ve paranoyakça davranışları karşısında erkekler nasıl hareket etmeleri gerektiğini bir türlü bilemezler. * Bir yolculuğa çıkmadan önceki bitmek bilmeyen bavul hazırlıkları.

  * Erkekler kadınların en ufak bir şeyi abarttıkları ve pire için yorgan yaktıkları konusunda hemfikirdirler. Bu gereksiz alınganlıklara bir anlam veremezler.

  * Yıllar önce sıradan bir konuşma sırasında erkeklere söylenmiş bir sözün unutulmayıp yıllar sonra tekrar açılması onları hayretler içinde bırakır.

  * Kadınların yüzlerindeki kırışıklıkları ve aldıkları birkaç kiloyu büyük sorun haline getirmelerini anlamakta zorlanırlar.

  * Bir türlü bitmek bilmeyen uzun telefon konuşmaları! Bunu her ne kadar gereksiz görseler de kendilerinin de aynı şeyi yaptıklarının farkında değildirler.

  * Kadınların ayna karşısında çok fazla zaman harcadıklarını bir tutam saçın havada olmasının ne gibi bir önemi olacağını düşünürler.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Erkekleri Anlamak Kolaydır Forum Tarih
Kadın ve erkeklerin eşit haklara sahip olmasının toplumsal açıdan önemi nedir? Eğitim Bilgileri 17 Mart 2016
Erkeklerin Saç Ektirmesi Günah mıdır? Dini Sorular ve Cevaplar 12 Kasım 2011
Kadınların Ve Erkeklerin En Çok Söylediği 10 Yalan Sohbet & Muhabbet 24 Ağustos 2011
Kızlar ve Erkeklerin Boyu Kaç Yaşına Kadar Uzuyor? El Ayak ve Vücut Bakımı 19 Haziran 2011
Erkekleri Şımartan Sözler Sohbet & Muhabbet 27 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş