Erkekleri Anlamak Kolaydır Aslında - Erkekleri Anlamak mı İstiyorsunuz ?

'Sohbet & Muhabbet' forumunda Mavi_inci tarafından 8 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Erkekleri Anlamak Kolaydır Aslında - Erkekleri Anlamak mı İstiyorsunuz ? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Erkekleri Anlamak Kolaydır Aslında - Erkekleri Anlamak mı İstiyorsunuz ?

  Ne kadar erkekleri anlamanın kolay olduğunu söyleselerde aslında biraz karışık yapıları bulunmaktadır. Erkekleri anlamada size yardımcı olacak bu makalemizi mutlaka okumanız gerekmektedir.

  * Başları sıkıştığında ve yardıma ihtiyaçları olduğunda sizin şefkatli kollarınızı neredeyse en işe yarar çözümlere tercih ederler.

  * Küçük ve şımarık bir çocuk gibi konuşarak kendinizi hasta hissettiğinizi ve ateşinizin olduğunu söylemeniz onun çok hoşuna gider.

  * Eski ilişkilerinden nadir de olsa bahsettiklerinde yüzünüzde beliren merak ve kuşku dolu ifadeleri görmekten çok keyif alırlar.

  * Sevdikleri kadından bir bebek sahibi olmak onları müthiş mutlu eder. Sinir oldukları

  * Üst üste çarpık ya da sivri dişler. Erkekler inci gibi dişlere ve mükemmel bir gülüşe sahip kadınların hayalini kurarlar. Sizin de bu konuda probleminiz varsa bir ortodontiste gitmenizde yarar var.

  * Kuaförden çıkmış fönlü saçlar. Yataktan yeni kalkmış bir saç görüntüsü her erkeğe tahmininizden çok daha fazla çekici gelir.

  * Akmış gibi gözüken siyah göz makyajı. Karşılarında rock yıldızları gibi makyaj yapan bir kadını görmeye dayanamazlar. Hayret ettikleri

  * En detaylı düşünülmüş planları bile mahveden o meşhur kadın içgüdüleri erkekleri çok şaşırtır.

  * Kadınların onlara çok gereksiz olan kuşkuları ve paranoyakça davranışları karşısında erkekler nasıl hareket etmeleri gerektiğini bir türlü bilemezler. * Bir yolculuğa çıkmadan önceki bitmek bilmeyen bavul hazırlıkları.

  * Erkekler kadınların en ufak bir şeyi abarttıkları ve pire için yorgan yaktıkları konusunda hemfikirdirler. Bu gereksiz alınganlıklara bir anlam veremezler.

  * Yıllar önce sıradan bir konuşma sırasında erkeklere söylenmiş bir sözün unutulmayıp yıllar sonra tekrar açılması onları hayretler içinde bırakır.

  * Kadınların yüzlerindeki kırışıklıkları ve aldıkları birkaç kiloyu büyük sorun haline getirmelerini anlamakta zorlanırlar.

  * Bir türlü bitmek bilmeyen uzun telefon konuşmaları! Bunu her ne kadar gereksiz görseler de kendilerinin de aynı şeyi yaptıklarının farkında değildirler.

  * Kadınların ayna karşısında çok fazla zaman harcadıklarını bir tutam saçın havada olmasının ne gibi bir önemi olacağını düşünürler.
   

Bu Sayfayı Paylaş