Erkeklere Güven Olmaz Kitabı - Şule Tankut Jobert

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 11 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Erkeklere Güven Olmaz Kitabı - Şule Tankut Jobert konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Şule Tankut Jobert Erkeklere Güven Olmaz kitap tanıtımı - kitap özeti


  Kitabın Künyesi

  Erkeklere Güven Olmaz!

  Şule Tankut Jobert
  · Çizmeli Kedi
  · Basım Tarihi : 11 - 2010
  · ISBN : 978-605-5671-84-6
  · Sayfa Sayısı : 152
  · Etiket Fiyatı : 7.00 TL
  . Roman

  Kitap Hakkında

  Hangisi Seni Ele Geçiriyor: Sevgi Mi, Nefret Mi?

  Erkekleri elde tutmak kolay değil tabii. O nedenle kızdığını asla belli etmeyeceksin. Mesela. “Sen Hemingway'i tanıyor muydun?” diye sorabileceksin. “Yok canım, nerden tanı-yayım.” dediğinde de yapıştıracaksın lafı: “Artık teknoloji çağında yaşıyoruz. Mühim bir adam olsa kitabından dizi çekerlerdi.” Yanındaki erkek seninle alay etmeyi sürdürüyor mu? “Haydi, sörf yapalım!” diyeceksin. Epilasyonlu, özenle cilt bakımı yapılmış kadifeden bacakların gözünü alınca, konuşmaya gücü kalmaz nasılsa…

  Sen erkeklerin hayatının kızlarınkinden daha kolay olduğunu düşünenlerden misin? Ne de olsa süs, boya, yalan dolan meraklısı kız çeteleri kesmiyor erkeklerin yolunu, değil mi? Peki erkekler bir araç mı senin için? Lüks içinde, gösterişli, kızların kendilerine uygun bulduğu mutlu bir gelecek hayaline ulaşmalarının aracı… Yoksa sen aşkı acı çekmek için, bile bile yaratanlardan mısın?
  Dış görünüşüne önem veren, insanları küçük görmeyi hobi edinmiş insanlardan mısın? Hayatı kitaplardan öğrenmiş, iyi kalpli ve bakımsızlardan mısın?

  ŞULE TANKUT JOBERT: Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. 2000-2007 yılları arasında, Galatasaray Üniversitesi'nda, önce araştırma görevlisi, ardından yardımcı doçent olarak görev yaptı. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde, tüketim kültürü ve marka etkileşiminin uyma davranışına etkisi üzerine yazdığı tezle, 2005 yılında doktor ünvanını aldı. 1997-2000 yılları arasında Yapı Radyo'da Chansons Françaises programını hazırlayıp sunan Jobert, Milliyet Sanat, Adam Öykü, Notos, Kül Öykü, E ve Hece dergilerinde öykü, deneme ve kültür sanat yazıları yazdı. İstanbul Vedalaşmayı Bilmez isimli ilk öykü kitabı, Aralık 2007'de, Don Kişot Yayınları tarafından; Yeni Başlayanlar İçin Psikoloji isimli kitabı Ocak 2009'da Ikarus tarafından yayımlandı.

  İlk çocuk kitabı, Un Parfum de Magnolia (Manolya Esintisi), Fransa'da L'Harmattan Yayınları tarafından Ocak 2009'da basıldı. Halen Fransa'da yaşamakta...
  ÇİZMELİ KEDİ'den çıkan diğer kitapları: Gençlik Yarası (2010), O Benim Dünyam (2010)

  Kitap Kapağı

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Erkeklere Güven Olmaz Forum Tarih
Cuma Namazı Erkeklere Farz mıdır? Dini Sorular ve Cevaplar 30 Nisan 2012
2017 Erkeklere Özel Avatarlar Avatar Resimleri 4 Kasım 2011
Erkeklere Kapak Sözler - Erkekler İçin Kapak Nickler Msn nickleri Güzel Nickler 23 Haziran 2011
Tesbih Modelleri - Erkeklere Özel Tesbihler Değerli Taşlar ve Takılar 14 Mart 2011
Fossilden Erkeklere Bileklik Modelleri Değerli Taşlar ve Takılar 5 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş