Erkeklerde orta yaş krizi

'Genel Sağlık' forumunda Dine tarafından 15 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Erkeklerde orta yaş krizi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Doğmak ve büyümek kadar doğal bir süreç olan yaş dönümünü en az hasarla atlatmak içinse anlayışlı olmak gerek.


  Hanımlar kocanızdaki değişimler sizi korkutmasın. Ona destek olun ve sorunu birlikte çözün Yakada ruj lekesi cekette saç teli. Aşırı para harcamak ve yeni bir spor araba almak. Bu sıkıntının adı orta yaş krizi ve evliliğinizin devamı için yapacağınız çok şey var.


  ONU CİDDİYE ALIN


  Eskiden işinden memnundu ve mutlu gözüküyordu. Fakat birdenbire hayatının ne kadar sıkıcı olduğundan bahsetmeye başladı. Bunun iki nedeni olabilir. Birincisi orta yaş sendromuna girmiştir. Ya da şimdiye kadar istediği her şeyi başarmıştır. Uzmanlara göre erkeklerin bu durumlarını ciddiye almak gerekir. Onları dinlemeli ve dertlerini paylaşmak en doğru harekettir.


  İHANET İHTİMALİ


  Son zamanlarda onu dışarıda gördüğü her kadına bakarken mi yakalıyorsunuz? Evi yabancı kadınlar mı arıyor? Bu soruların cevabı evet"se o zaman sizi aldatma ihtimali büyük. Uzmanlara göre orta yaşlarını yaşayan erkekler etrafa alıcı gözle bakarlar.


  ARABA TUTKUSU


  Eşiniz son zamanlarda kariyeriyle yakından ilgilenmiyor ve parasını istediği gibi harcamaya başladı. Örneğin her zaman hayalini kurduğu spor arabayı almaya karar verdi. Bu kesinlikle bir orta yaş krizidir. Fakat bu sorunun çözümü diğerlerine göre daha kolaydır.


  AYNALARA BAĞLI


  Hayatınızdaki erkeğe son günlerde birşey oldu. Artık onu tanıyamıyorsunuz. Görünüşü o kadar değişti ki! Eğer aynanın önünden ayrılmıyor ve kendine sürekli farklı kıyafetler satın alıyorsa bu da orta yaş krizine girdiğinin güçlü bir göstergesidir. Eğer dış görünüşüyle ilgili size de danışıyorsa kendini iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz. Ama eğer size karşı kibirliyse başka bir kadın olabilir.


  İLGİSİZ KALMAYIN


  Artık sizinle sürekli birlikte vakit geçirmek istemiyor. Hatta ¤¤¤¤ hayatınız bile eskisi gibi değil. Onda meydana gelen büyük değişikliklere ilgisiz kalmayın ve sürekli onunla konuşun. Uzmanlar orta yaş krizindeki erkeklerle iletişim kurmanın evliliği sağlam tutan en büyük faktör olduğunu düşünüyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Erkeklerde orta yaş Forum Tarih
Orta Yaştaki Erkeklerde Böbrek Kanseri Genel Sağlık 1 Şubat 2010
Erkeklerde İdeal Kilo Nasıl Hesaplanıyor Genel Sağlık 2 Ağustos 2013
Erkeklerde Görülme Sıklığı Azalan Kanser Türleri Genel Sağlık 23 Kasım 2011
Erkeklerde Güsul Gerektiren Haller Dini Sorular ve Cevaplar 13 Kasım 2011
Erkeklerde Kas Yırtılması Hakkında Bilgi Genel Sağlık 26 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş