Erkeği dayanılmaz kılan detaylar...

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 12 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Erkeği dayanılmaz kılan detaylar... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koç erkeği

  İçinde küçük bir çocuk vardır. Onunla alışveriş yapmak veya balkonu yıkamak gibi günlük basit işler bile maceraya dönüşür. Asla pes etmez. İşyerinde bir projeyi hazırlarken veya yatakta sizinle ilgilenirken sabır katsayısı son derece yüksektir.

  Boğa erkeği

  Çok anlayışlı ve ilgili bir tiptir. Sevgilisine her sabah kahve hazırlayan erkeklerin çoğu Boğa burcudur. Sekse çok düşkündür. İlişkiniz ilerledikçe monotonlaşmayacağı gibi, sizinle daha fazla seks yapmak isteyecektir. Bu nedenle son derece şanslı olduğunuz söylenebilir.


  İkizler erkeği


  İkizler erkeği her konuda fikir sahibidir. Yaşadığı şehirdeki en popüler mekanları bilir ve seyahat ettiği ülkelerle ilgili eğlenceli şeyler anlatır. Gördüğünüz en düşünceli erkek İkizler burcundan olabilir. Sevgilisine sebepsiz yere çiçekler alır veya zor bir günün sonunda rahatlatıcı bir masaj yapabilir.

  Yengeç erkeği

  Çok sadıktır. Ona sonuna kadar güvenebilirsiniz. En önemlisi size verdiği sözleri mutlaka tutar. Kendi arkadaşlarına çok değer verdiğinden sizin arkadaşlarınıza da son derece samimi ve özenli davranır. Dokunmayı çok sever ama asla sizi rahatsız etmez. Yüzünüzün yanından sarkan saçınızı kulağınızın arkasına atabilir veya yürürken elini pantolonunuzun arka cebine sokabilir.

  Aslan erkeği

  Çok sadıktır. Aslan burcu erkeğinin hayattaki en büyük amacı sizi mutlu etmektir. Hem sizi hem de yakın arkadaşlarınızın doğum günlerini unutmaması mükemmel özelliklerinden sadece biridir. Son derece çekicidir. İşe giderken ya da spor yaparken daima bakımlı ve şık görünmeye özen gösterir. Zaten gözlerinizi ve ellerinizi ondan bu nedenle alamıyorsunuz.


  Başak erkeği

  Her konuda sonuç odaklıdır. Eğitim, kariyer veya sizi mutlu etme konusunda kararlıysa başarır. Son derece duyarlı ve romantik bir tiptir. Duyguları konusunda çok açıktır ve pek çok erkeğin aksine sinirli olduğunuz zaman alttan almayı bilir. Onunla huzurlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.


  Terazi erkeği

  Çok çekicidir. Son derece kibar ve esprili olan bu erkeğin çok hayranı olabilir. Eski kız arkadaşlarının neden onun peşini bırakmadığını sanıyorsunuz? Çok dengeli bir tiptir. Kariyerini, sosyal hayatını, ailesi ve kız arkadaşıyla ilişkisini her zaman dengede tutmaya çalışır.


  Akrep erkeği

  Düşüncelidir. Gün içinde nasıl olduğunuzu sormak için birkaç kere sizi arayabilir. Size vereceği tavsiyeler de genellikle yerinde olur. Her konuda fazlasıyla duyarlıdır, tabii ki seks konusunda da. Onunla yaşadığınız her anın unutulmaz olmasını sağlamaya çalışır.


  Yay erkeği

  Çok eğlencelidir. Yay erkeği negatif konuşmalardan ve dedikodudan hiç hoşlanmaz. Her koşulda olumlu tavırlar sergiler ve hiçbir şeyi kolay kolay stres yapmaz. Sizi her zaman yanında ister. Yay erkeği kadınını hem en yakın arkadaşı hem de hayatının her alanıyla ilgilenen bir sevgili olarak görür. Erkek arkadaşlarıyla çıkmak yerine evde sizinle oturmayı seçer.  Oğlak erkeği

  Size seks konusundaki en iyi tecrübeyi yaşatmayı istiyor. Zevk almanız için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır. Zaten eski aşklarının onu unutamamasının en büyük sebebi de bu. Oğlak burcu erkeği bir şeyi yapmaya karar verdiyse, mutlaka yapar. Öyle düşüncelidir ki; kötü bir rüya görüp sabaha karşı onu aradığınızda bile konuşabilir ya da ihtiyacınız olduğunda köpeğinizi gezdirebilir.


  Kova erkeği

  Yalnızca kendisiyle ilgilenmesi ve dünyanın neredeyse onun etrafında dönmesi bir erkeği çekici yapar mı? Kova burcuysa evet! Ciddi görünümünün altında aslında esprili bir kişilik yatıyor. Yemek pişirirken etrafında olup bitenlerle ilgilenen bu keyifli tipin beklenmedik hareketleri sizi heyecanlandırabilir.


  Balık erkeği

  Son derece romantik bir tiptir. Yıldızların altında bilgisayarda film izlemek veya deniz kenarında gece vakti piknik yapmak gibi genellikle erkeklerin aklına gelmeyecek şeyleri onunla yapabilirsiniz. Sizin mutluluğunuz onuniçin çok önemlidir. Yatakta zevk almanız için elinden gelen herşeyi yapar.


   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürlerr...
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Erkeği dayanılmaz kılan Forum Tarih
Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş İster? Burçlar Alemi - Astroloji 3 Mart 2012
Boğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş İster? Burçlar Alemi - Astroloji 3 Mart 2012
İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş İster? Burçlar Alemi - Astroloji 3 Mart 2012
Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş İster? Burçlar Alemi - Astroloji 3 Mart 2012
Yay Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş İster? Burçlar Alemi - Astroloji 2 Mart 2012

Bu Sayfayı Paylaş