Erguvan Anaokulu İstanbul

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Erguvan Anaokulu İstanbul konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Erguvan Anaokulu Hakkında - Erguvan AnaokuluTanıtım - Erguvan Anaokulu Resimleri - Erguvan Anaokulu İletişim Bilgileri  [​IMG]

  Erguvan Anaokulu İstanbul Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Erguvan Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Erguvan Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Erguvan Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SİLİVRİ

  Adı: ERGUVAN ANAOKULU

  Adresi: Merkez Mah.

  Telefon Numarası: 2127275277

  Web Adres:
  Erguvan Anaokulu Resmi Web Sayfasıdır

  Milli Egitim Bakanligi tarafindan tip proje uygun olarak yaptırılan bina 26.02.2007 tarihinde 36-72 aylık okul öncesi çağı çocuklarının eğitim gereksinimini karşılamak üzere hizmet vermeye baslamıştır. Okulumuz Silivri ilçesinin ilk Anaokuludur.

  Okulun giriş katında iki sınıf bir idari oda ( müdür yrd.), ikinci katta Müdür odası, bir ögretmenler odası, ve iki sınıf, üçüncü katta toplantı salonu mevcuttur. Zemin katta ise yemekhane, mutfak, oyun odası ve malzeme deposu bulunmaktadir.

  2007-2008 eğitim–öğretim yılında dört tam gün sınıfta 90 öğrenci eğitim öğretime devam etmektedir. Halen okulumuzda müdür, dört kadrolu branş öğretmeni, üç sigortalı sözleşmeli personel görev almaktadır.

  Erguvan Anaokulu Resimleri

  [​IMG]  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş