Ergün Güler Kimdir - Ergün Güler Biyografisi

'Biyografi & Otobiyografi' forumunda SeLeN tarafından 23 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Ergün Güler Kimdir - Ergün Güler Biyografisi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ergün Güler Kimdir - Ergün Güler Resimleri - Ergün Güler Biyografisi - Ergün Güler Hakkında  Ergün Güler (1978 - ...) "Perakende Yeni Başlıyor" isimli kitabın yazarıdır.

  1978 yılında Bursa’da doğdu. D.E.Ü. Eğitim Fakültesi, Eğitim Programları ve Öğretim Bölümü’ndeki öğreniminin ardından, U.Ü. İşletme Yüksek Lisans Programı kapsamında dersler aldı.

  1996-2004 yılları arasında farklı kuruluşlarda eğitim uzmanı ve eğitim yönetmeni görevlerinde bulundu. Çalışan motivasyonu, organizasyonel ilişkiler ve müşteri bağlılığı konularında projeler geliştirdi. Çeşitli yayın kuruluşlarında; insan kaynakları, kişisel gelişim ve perakendecilik ile ilgili pek çok makalesi yayınladı.

  2004-2010 yılları arasında, Perakende Bilgi Evi Genel Müdürü olarak görev yapan Güler, eş zamanlı olarak Perakende.org haber portalı Genel Yayın Yönetmeni ve Perakende Bilgi Platformu Başkanıydı.

  7 Ocak 2010 tarihi itibariyle Üçge şirketler grubundan ayrılarak, kendi kurduğu şirketi Pin Yayıncılık ve Danışmanlık'ın ilk projesi olan Perakende.TV ile içinde bulunduğu sektöre ve yaşama katkıda bulunmaya devam etmektedir.

  2009 yılı boyunca Perakende Ofisi TV programının yapımcısı ve sunucusu olan Ergün Güler, 2008 yılından bugüne Bursa Hakimiyet'te köşe yazmaktadır.
   

Bu Sayfayı Paylaş