Erbil çifti neden boşanıyor?

'Magazin Haberleri' forumunda HÜZÜN_LÜ tarafından 20 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Erbil çifti neden boşanıyor? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Beş yıllık eşi Mehmet Ali Erbil’le anlaşmalı olarak boşanmaya hazırlanan Tuğba Erbil, geçen ay işadamı Önder Fırat’la Londra’daki Hakkasan’da yemek yerken çekilen fotoğrafları yüzünden ayrıldığı iddialarına ateş püskürdü.


  Aldatan kadın yakıştırılması yapıldığı için evliliği hakkında konuşmak zorunda kaldığını anlatan Erbil, “Asıl Mehmet Ali beni her meslek grubundan birçok kadınla aldattı” açıklamasını yaptı. Eşiyle anlaşmalı olarak boşanmak için avukatına vekâlet veren ve 4 yaşındaki oğlu Ali Sadi’nin velayetinin de kendisinde kalmasını isteyen Erbil, dava açılana kadar evden ayrılamadığını söyledi ve “Zaten boşanıyoruz, artık ne olmuş, ne bitmişi konuşmak da çok doğru değil. Ortada bir gerçek var yani... Onu da kim yakalarsa onun gazetecilik başarısı olur. Bir şey söylemiyorum” diye konuştu.

  Mehmet Ali Erbil ise 4. evliliğini yaptığı Tuğba Erbil’in iddiası hakkında sessiz kalmayı tercih etti. Bugüne dek hiçbir eşi hakkında konuşmadığını ifade eden Erbil, aile mahremiyeti açısından sessiz kalmayı tercih ettiğini belirtti. Tuğba Erbil’in ailesi de kızlarını boşanmaktan vazgeçirmek için devreye girdi.

  (Milliyet)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Erbil çifti neden Forum Tarih
Jeoloji ( Yerbilimi) Nedir? - Jeoloji Hakkında Bilgi Konu Dışı Başlıklar 19 Ekim 2012
Leyla Erbil Kimdir, Leyla Erbil Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 11 Ocak 2012
Mehmet Ali Erbil'in İlk Mesleği Magazin Haberleri 1 Eylül 2011
Hasan Erbil Kimdir - Hasan Erbil Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 2 Temmuz 2011
Erbil Atabeyliği Hakkında Bilgi Tarihi Bilgiler 21 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş