Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.0 İndir

'E-F' forumunda Siraç tarafından 27 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.0 İndir konusu Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.0

  Boyut : 5.36 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 15 dk. Kayıt

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Nuh Ercan

  Tanıtım:
  Üreticiden: Bu program herhangi bir web kamerası ile görüntü almanız amacıyla üretilmiştir. İsterseniz belirlediğiniz aralıklarda, isterseniz de harekete duyarlı olarak görüntü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece web kameranızı bir güvenlik kamerasına dönüştürmeniz mümkündür. Programın çektiği görüntüler günlük dosyalar halinde tuttuğu için istediğiniz güne ait görüntülere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca çekilen resimleri slayt gösterisi şeklinde de izleyebilirsiniz. İstediğiniz kayıtları belirleyeceğiniz bir klasöre aktarıp yedekleyebilirsiniz.

  Bu sürümdeki Yenilikler:

  Video kaydı özelliği eklenmiştir. Bilgisayarınızda bulunan çözücülerden (codeclerden) herhangi birini kullanarak videoları sıkıştırılmış bir biçimde kaydedebilir.
  Programa gizlilik modu eklenmiştir. Böylece program arka planda hiç farkedilmeden çalışabilir. Programa erişim için şifre belirleyebilirsiniz.
  Önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir.

  Programın Genel Özellikleri:

  Her türlü kamera ile uyum
  Programı her türlü görüntüleme aygıtı ( WebCam, DV Kamera, TV Kartı vb.) ile kullanabilirsiniz. Özellikle web kameraları ile oldukça ekonomik ve kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle küçük işyerleri için 4 kameralı güvenlik sistemlerini oldukça ekonomik bir şekilde kurabilirsiniz. Güvenik Kamera sistemi için büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz.

  Çoklu kamera desteği
  Program 4 kameraya kadar destek sunmaktadır. Aynı anda 4 kamerayı bilgisayarınıza bağlayarak iyi bir güvenlik sistemi kurmanız mümkündür. Ortalama bir bilgisayar ile bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Kullanım Kolaylığı
  Program oldukça sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Böylece programı başka birine ihtiyaç duymadan kurabilir ve ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Kamera seçimini otomatik ya da manual olarak yapabilirsiniz. Otomatik seçimde sisteminizdeki ilk 4 kamera algılanır ve programın ekranında gösterilir. Manual seçimde ise kameraları kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu ayarları bir kez yapmanız yeterlidir. Program bilgisayar açıldığında otomatik devreye girer ve kameralara bağlanır. Dilerseniz programı arka plana gizleyip bilgisayarda diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

  Harekete duyarlı çalışma özelliği
  Programın harekete duyarlı kayıt özelliği sayesinde, ortamda hareket algılandığında kayıt yapabilirsiniz. Böylece harddiskinizde alan tasarrufu sağlarsınız. Hassasiyet ayarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca sürekli kayıt modu ile, belirleyeceğiniz periyotlarda resim kaydını ya da sürekli olarak video kaydını gerçekleştirebilirsiniz.

  Çekilen Görüntülere Erişim Kolaylığı
  Program videoları ya da resimleri günlük dosyalar halinde kaydeder. Ayrıca her bir kameranın görüntüsünü de ayrı klasörlerde saklar. Böylece istediğiniz tarih ve kameranın resimlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Resimlerin çekilme saatini de görebilirsiniz. İlerleme çubuğu sayesinde istediğiniz andaki kayıtlara kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük kayıtların tümünü ya da istediğiniz bir kaydı bilgisayarınızdaki başka bir yere aktarabilirsiniz. Böylece kayıtlarınızı başka bir depolama aygıtına (CD, DVD, USB HDD, Flash Bellek vb.) kaydedebilirsiniz.
  Sıkıştırılmış Video Kaydı
  Program 4 kameradan da aynı anda video kaydı yapabilir. Bunun için sisteminize bir kodek paketi yüklemeniz gerekmektedir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kodekleri indirmek için tıklayınız.
  Bu konuda K-Lite Mega Codec Pack oldukça iyi bir çözüm olabilir. Video kaydının resim kaydına göre çok daha fazla yer tutacağı unutulmamalıdır.

  Gizlilik Modu
  Gizlilik modu sayesinde programın çalışmasını gizleyebilirsiniz. Böylece program kimseye görünmeden arka planda çalışmaya devam eder. Tekrar görünür hale gelebilmesi için dörtlü bir tuş kombinasyonu kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca gizlilk modunda programa parola koruması da ekleyebilirsiniz. Böylece programa erişim güvenliği sağlanmış olur.

  Alan Tasarrufu
  Programın video ve resim olmak üzere iki farklı kayıt modu vardır. Eğer bilgisayarınızda alan sorunu varsa ve konfigürasyonu iyi değilse resim kaydını kullanarak alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. ayrıca resimlerin kalitesini de belirleme imkanına sahipsiniz. Diğer taraftan videolar da sıkıştırılarak kaydedildiğinden dolayı çok büyük bir alan kaplamamaktadır. Fakat 4 kameradan aynı anda video kaydının hem bilgisayarınızda yavaşlamaya neden olacağı, hem de kayıtların çok daha fazla yer kaplayacağı unutulmamalıdır.

  Programın demo sürümü deneme amaçlı 15 dakikalık kayıt ile sınırlandırılmıştır. Tam sürüm ücreti 75 TL ' dir.
  [​IMG]


  Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Güvenlik Kamerası İndir Forum Tarih
H264WebCamPro 2.32-Web cameranızı güvenlik kamerası yapın uzaktan izleyin... Diğer Programlar 10 Mart 2009
Er-Ya Güvenlik Kamerası 2.0 E-F 29 Ocak 2009
Er-Ya Güvenlik Kamerası 1.0 E-F 20 Ocak 2009
SupervisionCam - Hareketleri algılayan güvenlik kamerası Resimli Program Anlatımı 11 Ekim 2008
Webcamınızı Güvenlik Kamerası Yapma Resimli Program Anlatımı 11 Ekim 2008

Bu Sayfayı Paylaş