Er-Ya Güvenlik Kamerası 2.0

'E-F' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Er-Ya Güvenlik Kamerası 2.0 konusu Er-Ya Güvenlik Kamerası 2.0

  Tanıtım:
  Üreticiden : Bu program herhangi bir web kamerası ile görüntü almanız amacıyla üretilmiştir. İsterseniz belirlediğiniz aralıklarda , isterseniz de harekete duyarlı olarak görüntü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece web kameranızı bir güvenlik kamerasına dönüştürmeniz mümkündür.

  Program, çektiği görüntüleri günlük dosyalar halinde tuttuğu için istediğiniz güne ait görüntülere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca çekilen resimleri slayt gösterisi şeklinde de izleyebilirsiniz. İstediğiniz kayıtları belirleyeceğiniz bir klasöre aktarıp yedekleyebilirsiniz.

  Bu sürümdeki Yenilikler:


  Programa çoklu kamera desteği eklenmiştir. Böylece aynı anda 4 adet kamerayı kullanabilirsiniz.
  Resim kaydında kalite ayarı eklenmiştir.
  Program kodlarında iyileştirmeler yapılmıştır. Bu sayede bilgisayarınızda performans düşüklüğüne neden olmadan programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  Önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir.

  Programın Genel Özellikleri:

  Her türlü kamera ile uyum
  Programı her türlü görüntüleme aygıtı ( WebCam, DV Kamera, TV Kartı vb.) ile kullanabilirsiniz. Özellikle web kameraları ile oldukça ekonomik ve kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle küçük işyerleri için 4 kameralı güvenlik sistemlerini oldukça ekonomik bir şekilde kurabilirsiniz. Güvenik Kamera sistemi için büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz.
  Çoklu kamera desteği
  Program 4 kameraya kadar destek sunmaktadır. Aynı anda 4 kamerayı bilgisayarınıza bağlayarak iyi bir güvenlik sistemi kurmanız mümkündür. Ortalama bir bilgisayar ile bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.
  Kullanım Kolaylığı
  Program oldukça sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Böylece programı başka birine ihtiyaç duymadan kurabilir ve ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Kamera seçimini otomatik ya da manual olarak yapabilirsiniz. Otomatik seçimde sisteminizdeki ilk 4 kamera algılanır ve programın ekranında gösterilir. Manual seçimde ise kameraları kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu ayarları bir kez yapmanız yeterlidir. Program bilgisayar açıldığında otomatik devreye girer ve kameralara bağlanır. Dilerseniz programı arka plana gizleyip bilgisayarda diğer işlerinizi yapabilirsiniz.
  Harekete duyarlı çalışma özelliği
  Programın harekete duyarlı kayıt özelliği sayesinde, ortamda hareket algılandığında kayıt yapabilirsiniz. Böylece harddiskinizde alan tasarrufu sağlarsınız. Hassasiyet ayarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca sürekli kayıt modu ile, belirleyeceğiniz periyotlarda resim kaydını gerçekleştirebilirsiniz.
  Çekilen Görüntülere Erişim Kolaylığı
  Program resimleri günlük dosyalar halinde kaydeder. Ayrıca her bir kameranın görüntüsünü de ayrı klasörlerde saklar. Böylece istediğiniz tarih ve kameranın resimlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Resimlerin çekilme saatini de görebilirsiniz. İlerleme çubuğu sayesinde istediğiniz andaki kayıtlara kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük resimlerin tümünü ya da istediğiniz bir resmi bilgisayarınızdaki başka bir yere aktarabilirsiniz. Böylece kayıtlarınızı başka bir depolama aygıtına (CD, DVD, USB HDD, Flash Bellek vb.) kaydedebilirsiniz.
  Alan Tasarrufu
  Program kayıtlarını JPG formatında resimler halinde tuttuğu için çok fazla boş alana ihtiyaç duymaz. Ayrıca resim kalitesini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece Harddiskinizde alan tasarrufu sağlanmış olur.

  Programın demo sürümünde 15 dakikalık kayıt kısıtlaması vardır.

  Tam sürüm ücreti 75 YTL dir.
  Sürüm : 2.0

  Boyut : 4.8 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 15 dk. Kayıt

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows Me/2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Nuh Ercan

  [​IMG]

  Er-Ya Güvenlik Kamerası 2.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Güvenlik Kamerası Forum Tarih
Er-Ya Güvenlik Kamerası 3.0 İndir E-F 27 Ekim 2009
H264WebCamPro 2.32-Web cameranızı güvenlik kamerası yapın uzaktan izleyin... Diğer Programlar 10 Mart 2009
Er-Ya Güvenlik Kamerası 1.0 E-F 20 Ocak 2009
SupervisionCam - Hareketleri algılayan güvenlik kamerası Resimli Program Anlatımı 11 Ekim 2008
Webcamınızı Güvenlik Kamerası Yapma Resimli Program Anlatımı 11 Ekim 2008

Bu Sayfayı Paylaş