ePrompter mail takip programı

'E-F' forumunda Mavi_Sema tarafından 16 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  ePrompter mail takip programı konusu Bütün mail adreslerinizi tak ekranda takip etmek istiyorsanız tam size göre bir program.

  ePrompter
  ePrompter, bir e-posta kontrol programıdır. Bu program sayesinde çeşitli e-posta servislerinden aldığınız adreslerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. En fazla 16 tane mesajı periyodik aralıklarla kontrol ediyor ve yeni mesaj geldikçe sizi uyarıyor. Hem bu sayede internette e-postalarınızı kontrol etmek için daha az zaman harcamış olacaksınız. Programla e-postalarınıza istediğiniz gibi müdahale edebilirsiniz. ePrompter, AIM, AOL, Gmail, Hotmail, Yahoo, Earthlink, Excite, Juno, Lycos, Mail.com, Mindspring, MSN, MyWay, Netscape, Rediffmail, gibi servis sağlayıcıları ile uyumludur.


  [​IMG]
  [​IMG] ePrompter
  ePrompter automatically and simultaneously checks and retrieves your email messages from up to sixteen password protected email accounts and then gives you notification whenever you have new messages. ePrompter also lets you know how many new messages you have in each account, once new messages have been retrieved.
  ePrompter also lets you read, delete and respond to any of your messages with a simple click on the account of your choice - without ever having to launch your email program or go to your webmail s site. Importantly, when ePrompter retrieves messages, it leaves the original messages on your various email accounts servers and/or webmail sites.
  ePromptersupports AIM, AOL, Gmail, Yahoo, Yahoo Beta, POP3, Earthlink, Hotmail, Juno, LiveMail, Lycos, Mail.com, Mindspring, MSN, MyWay, Netscape, Rediffmail


  http://www.downloadprogram.net/Mail/...er__17480.html
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - ePrompter mail takip Forum Tarih
ePrompter 2.0 SR120 İndir E-F 14 Mayıs 2009
Hotmail Kaydol Ücretsiz Yahoo,G-Mail,ICQ,Mirc 18 Eylül 2012
Msn de E-Mail Nasıl Gönderiliyor Msn Ve Mail Yardım 18 Eylül 2012
Akçapınar İsmail Türk İlköğretim Okulu Bilgileri Turgutlu Manisa Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 7 Haziran 2012
Topuzlar Şehit Ismail Çoban İlköğretim Okulu Bilgileri İvrindi Balıkesir Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 25 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş