Entel burçlar((:

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda KaRDeLeN tarafından 11 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Entel burçlar((: konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+2] ENTEL BURÇLAR[/SIZE]
  Cyrano Mantığında Burcunuz


  Daima burçların iyi veya kötü yönlerini okuyoruz, gelin bir de onların entellektüel ahkamlarını dinleyin. Aralarında tanıdıklarınızı bulacaksınız.  Koç Burcu:


  Koç'a göre yaşam: "Eğer bana bu dünyaya neden geldiğimi soracak olursanız, bilin ki ben artistim ve yaşamı tanıyıp, sesimi duyurmak için buradayım."  Boğa Burcu:


  Boğa kendini anlatıyor; "Biz insanlar sıradan, ilkel ve egoist sürüngenleriz ama ben en iyisi ve en akıllısıyım; beni anlamayanlara acıyorum."  İkizler Burcu:


  İkizler düşünüyor; " Her geçen gün beni daha mutlu ve daha bilge yapıyor ama acaba hangisi gerekli?"  Yengeç Burcu:


  Yengeç dolunayda felsefe yapıyor; "Eşitlik iddiaları arttıkça insanlık aşağılara düşüyor; ne saçma; ben sizlerle eşitmiyim? "  Aslan Burcu:


  Aslan ormanda dolaşıyor; "Krallar yıldızlar gibidir, doğarlar ve batarlar; olabilir çünkü asıl önemli olan ünvanların ve yapılanların kalıcı olmasıdır. Beni sakın unutmayın."  Başak Burcu:


  Başak kuruntu yapıyor; " Bir arkeolog bir kadın için ideal bir kocadır; çünkü yıllar geçtikçe kadını ile daha çok ilgilenip, yakından araştırır. Beni araştırın."  Terazi Burcu:


  Terazi talk-show'da; "Risk, risk, risk; şu dünyadaki en kötü şey işte bu. Kendinle barış ve gerçeği yüzle, yöntem belli ama kendimi tanımam da risk değil mi?"  Akrep Burcu:


  Akrep aynaya bakıyor; " Herkes kendini bilge sanıyor, aman tanrım, bu ne büyük bir aptallık. Üstelik seksüel bile değiller; neyse, seks yapalım mı?"  Yay Burcu:


  Yay üzülüyor; "İnsanlar o kadar karmaşık, gizemli varlıklar değiller ki, nedir bu felsefeler, arayışlar? Kötü sadece kötüdür. Sahi, ben kötü müyüm?"  Oğlak Burcu:


  Oğlakça; " Bu gezegende bir tek insanın yaşamın tüm anlamını biliyor olması mümkündür ama siz onu tanımıyorsunuz ki, beni biraz anlasanız ne olur?"  Kova Burcu:


  Kova tek kaşı yukarda sizi süzüyor;"Şimdi şu raporları bir an bırakın; evrenin tek ve sonsuz bir tapınak olduğunu ama bir çocuk tarafından yönetildiğini hiç düşündünüz mü?"  Balık Burcu:


  Balık çok mutlu; "Bu, belki de mutluluk değildir, kimbilir? Yoksa bir tür melankoli mi? Ama birgün mutlu bir anı düşünebilirim nasılsa; neyse, alabilirmiyim?"
   

 2. maviboncuk

  maviboncuk Üye

  Oğlak Burcu:


  Oğlakça; " Bu gezegende bir tek insanın yaşamın tüm anlamını biliyor olması mümkündür ama siz onu tanımıyorsunuz ki, beni biraz anlasanız ne olur?"
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Entel burçlar(( Forum Tarih
Entelektüeller Ve Toplum Seviyeli-Ciddi Konular 23 Mayıs 2011
Nesli Tükenen Bitkiler - Bois Dentelle Ağacı Doğa ve Bitkiler 14 Nisan 2011
Acentelik ne demek - Acentelik nedir - Acentelik anlamı FrmArtuklu TatLı SöZLük 6 Ocak 2011
Entelektüel olacağım diye kıllı bacakla dolaşamam Magazin Haberleri 18 Aralık 2009
Firmin Hümanist Entel Serseri - Sam Savage Kitap, Resim ve Dergi 2 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş