Encryption Xpert 1.2 Download

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 1 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Encryption Xpert 1.2 Download konusu Encryption Xpert 1.2 Download

  Sürüm : 1.2

  Boyut : 926 Kb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/NT/2000/2003/XP

  Üretici Firma : Enplase Research

  Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz

  Tanıtım:
  Verilerinizi kem gözlerden ya da istenmeyen erişimlerden korumak için en güvenilir yollardan biri de şifrelemek. Encryption Xpert, basit yapısıyla dosya ve klasörleri şifrelemeye yarayan bir programdır. Program dosya şifrelemek için 128 bit algoritma kullanır.

  Program sayı ve metin türünde anahtar şifrelemeyi destekler. Program içinde ayrıca anahtar üretme (parola oluşturma) modülüde mevcut. Bu sayede dosya ve klasörlerinize kolay bir şekilde hem de kolay kolay akla gelmeyecek şifreler oluşturabilirsiniz.

  Program Windows Gezgini tarzında bir arayüze sahiptir. Bu sayede dışardan herhangi bir dosya ya da klasörü sürükle bırak yoluyla programın içine taşıyabilirsiniz.Bu oluşturduğunuz şifre anahtarını çözmekte basit değil.

  Şifreleme karakterleri 256 ASCII karakter aralığında 16 karakter uzunluğunda ve rastgele seçiliyor.

  Bazı özel dosyalarınızın güvenliği önemliyse kem gözlerden, virüs saldırılarından, bilgisayar korsanlarından hem de buna benzer her türlü olumsuz misafirden korumuş olursunuz.

  Programın ana ekranında bulunan 'Add files' ya da 'Add folder' tuşlarına tıklayıp işe başlayabilirsiniz. Parameters kısmından şifreleme algoritması (XTEA varsayılan geliyor), Encryp (şifrele), Decrypt (şifreyi çöz) seçildikten sonra alt kısımda bulunan anahtar tür ve anahtar uzunluğu da seçildikten sonra 'Key' kısmından ister siz rakam ya da harf yazabilir, isterseniz 'Tools> Key Generator' kısmından hazır şifreleme rakamları oluşturabilirsiniz. 'Go' tuşuna bastığınızda şifreleme gerçekleştirilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 24.95$'dır.


  [​IMG]


  Encryption Xpert 1.2
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Encryption Xpert Download Forum Tarih
BestCrypt Volume Encryption 2.14.03 Indir Download Yükle Güvenlik Programları 11 Aralık 2009
Dosya Şifreleme: TinyEncryptor 1.88 J2ME -file encryption and editing protected texts N-Gage-Os9x-Symbian Programlar 12 Ekim 2009
Super File Encryption 4.0 İndir S-T 12 Haziran 2009
BestCrypt Volume Encryption 2.12.03 İndir A-B 9 Nisan 2009
Wipe Expert 1.70 İndir W-X 31 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş