En iyi çocuk gelişimi kitapları

'Çocuk Sağlığı ve Bakımı' forumunda KaRDeLeN tarafından 19 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  En iyi çocuk gelişimi kitapları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  En iyi çocuk gelişimi kitapları

  Çocuk nöroloğu Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin’in çocuk gelişimiyle ilgili kitaplarından mutlaka edinin!

  Bebeğiniz için en iyi gelişim kitaplarını, mutlaka sahip olunması gereken çocuk gelişimi rehberlerini merak mı ediyorsunuz? O zaman Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin’in Boyut Yayınları’ndan çıkmış olan kitapları kütüphanenizde yerini mutlaka almalı. Sizler için kitapların detaylarını araştırdık.

  [​IMG]

  Boyut Yayıncılık
  2003, 240 sayfa
  Fiyatı: 18,90 TL


  Çöp Çocuk
  Çocuk resimlerinin çocuk nöroloğudan yorumları… Resimlerdeki evrensel figürler yardımıyla çocuk dünyasının ipuçları… Dr. Sabiha Paktuna Keskin, hekimlik hayatı boyunca karşılaştığı, tanıştığı, tedavi ettiği çocukların resimlerini yorumlarken, onların duygu ve düşün dünyalarına ayna tutuyor.

  Çocuk çizgilerini nasıl yorumlamalı? Çocuklar kendi iç dünyalarını çizgilerle mi ifade ediyor? Çocuk dünyasındaki gelişim ve değişimler çizgilerinden izlenebilir mi? Çocukların evrensel figürleri nelerdir?

  [​IMG]

  Boyut Yayıncılık
  2007, 120 sayfa
  Fiyatı: 18,90 TL


  Anne İş'te
  Çalışan anneler ve çocukları için… Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin’in tüm bilgi birikimini okuyucularıyla paylaştığı Çöp Çocuk Serisi “Anne İş’te” adlı kitapla devam ediyor.

  Kitap, çalışan annenin çocuğu ile kaliteli zaman geçirebilmesine, ondan ayrı kaldığı zamanları hiç ayrılmamışçasına yaşamasına yardımcı olmaya çalışıyor.

  Büyük bir ustalıkla kaleme alınan “Anne İş’te” çocuklarını tanımak, neyi neden yaptığını anlamak isteyen anne babalar için yanlarından ayıramayacakları bir başvuru kaynağı…

  [​IMG]

  Boyut Yayıncılık
  2005, 112 sayfa
  Fiyatı: 18,90 TL


  Çocuklarla Doğru İletişim
  Çocuklarla doğru iletişim kurmak aile içi mutluluğun temelidir. "Çocuklarla Doğru İletişim" kitabı mutlu bir yuvaya, mutlu bir çocuğa sahip olmak isteyen anne ve babalar için çok önemli bir başvuru kaynağı...

  Aile ve çocuk arasında köprü oluşturmayı amaçlayan "Çocuklarla Doğru İletişim" kitabı, çocuğun davranış dilini aileye tercüme ediyor, çocuğun anlaşılmasını kolaylaştırırken yanlış anlaşılmasının önüne geçmeye çalışıyor. Aile-çocuk ilişkisinde yılların heba edilmesini önlemeyi misyon edinen kitap, yetişkin davranışlarına da ayna tutmayı ihmal etmiyor.

  [​IMG]

  Boyut Yayıncılık
  2003, 320 sayfa
  Fiyatı: 6,90 TL


  Bana Seni Anlat Anne
  Bu küçük anı defteri, size annenizi gözden kaçırdığınız yönleri ile gelecek kuşaklara bırakılacak hoş bir armağan...

  Doç. Dr. Sabiha Paktuna Keskin’den, daha önce benzerini görmediğiniz bir anı defteri. 365 gün, 365 anı... Küçük anı defterleri annenizin gözden kaçırdığınız yönlerini hatırlatacak. Onları daha çok anlayacak, daha yakından tanıyacaksınız. Sayfalar yazıldıkça annenizin hiç bilmediğiniz yönlerini öğrenecek, birbirinden ilginç sorular sayesinde, onları daha iyi tanıyıp birbirinize yakınlaşacaksınız.

  [​IMG]

  Boyut Yayıncılık
  2003, 320 sayfa
  Fiyatı: 6,90 TL


  Bana Seni Anlat Baba
  Babamız en değerli varlığımızdır. Bu defter sayesinde babanız hakkında her gün bilmediğiniz yeni bir şey öğreneceksiniz. 1 yıl sonunda 365 anı sahibi olacaksınız. Sorduğunuz her soru sizi babanız hakkında yeni bir bilgiye ulaştıracak. Artık onu daha çok anlayacak, ona daha çok yakınlaşacaksınız. Gelecek nesile aktarılacak değerli bir armağan olarak bırakacaksınız.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - çocuk gelişimi kitapları Forum Tarih
Çocukların Beyin ve Zeka Gelişimini Destekleyen Vitaminler Nelerdir? Çocuk Sağlığı ve Bakımı 2 Ağustos 2013
Dengeli ve düzenli beslenen çocuk ile beslenmeyen çocuğun gelişimi nedir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 1 Ocak 2012
Çocuk gelişiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir Çocuk Sağlığı ve Bakımı 31 Aralık 2011
Kız çocuklarda normal boy gelişimi, Kız Çocuklarının Boya Göre Kilo Oran Çizelgesi Çocuk Sağlığı ve Bakımı 8 Ağustos 2011
Çocuk Gelişiminde Okul Öncesi Eğitim Kurumlarının Yeri ve Önemi Okul Öncesi Eğitim 30 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş