En garip görünümlü' ve 'en ince' QWERTY cep telefonu!

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 28 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  En garip görünümlü' ve 'en ince' QWERTY cep telefonu! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Üreticilerin 'en' savaşı devam ediyor. Karşınızda 'en garip görünümlü' ve 'en ince' QWERTY cep telefonu!
  Üreticiler yeni bir ürünü pazara sunduklarında "en" kelimesini kullanmayı çok severler. En hızlı, en ince, en küçük gibi terimleri sık sık duyarız. Neoi'nin 906 cep telefonu da bu "en"lerden biri.
  Neoi 906 bir cep telefonundan çok bir hesap makinesi andırıyor ve üreticisi de bu özelliği ile gurur duyuyor. tabi bu durum, telefonun "en garip görünümlü" cep olmasını engelleyemiyor. Ama telefonun bir diğer "en"i daha var: Neoi 906, dünyanın QWERTY klavyeye sahip en ince cep telefonu. Büyüklüğü sadece bir kredi kartı ebatlarında olan telefon, 256K renk desteği sunan bir ekrana sahip.
  GSM özelliklerinin yanı sıra GPRS desteği de bulunan telefon, bunlar yetmezmiş gibi bir de video kaydedebilen kameraya sahip. Fotoğraf ve videolarınızı kaydetmeniz için üzerinde 512MB'lık bir belleğe sahip olan Neoi 906, 8 GB'lık SD kartları destekliyor. Eğer bunlar sizin için yeterli olmadıysa telefonun FM radyosu bulunduğunu da aktaralım.
  Tüm bu özellikleri bu kadar ince bir telefona sığdırabilmenin bedelinin ne olduğu ise üretici tarafından henüz belirtilmedi.

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş