En Güzel Face Sözleri - Güzel Facebook Mesajları

'Güzel Sözler-Mesajlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 3 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  En Güzel Face Sözleri - Güzel Facebook Mesajları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  en güzel facebook sözleri, en güzel sözler, çok güzel sözler, face sözleri, en güzel face sözleri

  Sen yıldızlar kadar parlak ve güzelsin,ama aranızdaki fark onlar milyonlarca, sen ise bir tanesin...

  Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

  Keşke yalnızlıgım kadar yanımda olsaydın,keşke yalnızlıgımla paylaştıklarımı seninle paylaşsaydım,keşke adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım..

  Çölün,suya özlemi,benim sana olan Aşkımın yanında HİÇ KALIR

  Şu çeşmenin haline bak.Su içmeye tası yok.Kırma insan kalbini,yapacak ustası yok..

  Rüzgara karşı duramıyorsan, yelkenlerini ona göre ayarla, ve unutma ki, hayat, çektiğin acılarla değil, gemiyi limana getirip getirememenle ilgilenir.
  sevipte ağlamayanlar, "ben sevdim" demesin!!!

  Öylesine bir heves degildi belki, ama zamanla gelir gecer. Zaten ne yasadımki senle adam gibi kayda deger. Birgün arkana bile bakmadan terk edip gideceksen eger. Kafana takma beni sen Mutlu Ol Yeter.

  Dün gece birini gördüm rüyamda gözleri yaşlı
  Belki dertli dertli derdin ne demeden
  Yaşlar döküldü gözlerinden anladımki oda bizden
  SEVİPTE SEVİLMEYENLERDEN

  Herzaman doğru söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

  Zaman gece yarısı yine seni düşünüyorum ıslak gözlerim camda belki gelir diyorum hani bir şarkımız vardı ya yine onu söylüyorum öyle sevmişim ki unutamıyorum

  Yağlı boya resimlerine benzemiyor bu şehrin sokakları içimde garip bir his var ya içimde ölen birileri var ya da yanımda birileri eksik!!!!!!!

  Hayat deniz kenarında kumdan kaleler yapmaksa eğer,dalgaların onu yıkacağını hesaba katmamaktır yaşamak

  Hasretin yüreğimde bir alev gibi büyürken. Hayalin içtiğim sigaranın dumanıyla birlikte sarar bedenimi. Ah deli yar sen yokken yanımda.

  Aysız gecelerde yıldızlar nasıl kalmışsa boşlukta öyleyim sensiz kalınca. güneşten önce toprak nasıl ihtiyaç duyuyorsa suya, yüreğimde öyle sana.

  Her İnsan Yalnız Kalabilir Ama,
  Her İnsanın Dertlerini Paylaşacağı,
  Bir Yüreği Vardır....
  Ağlamak Yok Yüreğim.....


  Seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek ey benim hasret kokan sevgilim bu ayrılığa dayanırmı yürek gel desem gelemezsin biliyorum ama ben seni yaşıyorum seninleyim ve TEK...


  Karın beyazını sevdim tenin diye.Gülün kırmızısını öptüm dudakların diye.Kömürün siyahını sevdim saçların diye.Bütün bunları senin için yaptım Belki birgün seversin diye...

  Aşk, bir gülü avuçlamaya benzer, ellerin kan içinde kalır, ama.... dikenin hesabını, gülden soramazsın......

  yaşamak adına ne varsa vazgeçtim hepsinden
  sen yoksan bende yokum
  ben yoksam aşk yok bu şehirde...

  Hani geceden sonra doğar ya güneş aklıma ilk sen gelirsin sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin gün gelir herşey biter ama sen bendeki ilk bitmeyensin


  Oysa Saçaklarda Titreyen Bir Serçenin Ekmek Tanesine Kanat Çırpması ..ve Bir Anne Duası Kadar İçten Sevmiştim Seni!!!

  Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?


  Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır


  Bir kağıt birde kalem verim sana , ne yazmak istiyorsan kendin yaz sana , silgimi boşver mektup değil bu kader!!!


  Ölürüm de unutmam diyordun.Ne oldu sevgilim hangimiz öldük...


  Birgun gözlerin uzaklara daldığında ben gelirsem aklına bir rüzgardı esti geçti bir oyundu oynadım ve bitti dersin.Bense seni her anışımda bir rüzgardı esti gecti bir yalancıydı oynadı ve gitti derim


  Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!
   

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  SEVGİLİM Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki... Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni... Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara... Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Seni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi.. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır... Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir. Sevgililer günün kutlu olsun.

  SEVGİLİM Yarı dalgalı olmamalı deniz, Ya tam durulmalı, ya da tam kudurmalı. Yarı ümit vermemeli sevgiliye, Ya tam sevmeli, ya da çekip gitmeli. Sevgililer günün kutlu olsun.
   

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  ♥Yeni bir ağaç keşfettim mezarlığın tam karşısında. Eğer bir gün son bir elveda için beni ararsan ya ağacın altındayım yada tam karşısında…

  ♥Sevmek suçsa cezam idam olsun, cezam idamsa celladım sevgilim olsun, celladım sevgilimse adı Sagopa olsun, adı Sagopa ise canım ona feda olsun…

  ♥Bir romandı gözlerin okuyupta bitiremediğim. Bir hayaldin sen varıpta hükmedemediğim. Merhaba deyipte elveda diyemediğim…

  ♥Ne olurdu bir yaprağın daha oolsaydı bak sevmio işte...hain papatya...

  ♥Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya.Ne ellerim dayanır dokunmaya. Ne kollarım uzanır sana sarılmaya, Hiç ömür yeter mi bir sen daha bulmaya…

  ♥Uzaktasın diye unuttum sanma. Zaman ayrılığı öğretir, unutmayı asla!..

  ♥♥♥Eski bir dost gördüm dün yolda, senden bahsetti ‘haberin yok mu? evlendi’, dedi. Islandı gözlerim birden yıkılmış, mahvolmuş gibi. Dayanamayıp sordum ‘eskisi gibi yakışıklı mı?’ ‘Eskiden de yakışıklıydı.’ dedi. ‘Ya eşi oda güzel mi?’ dedim. Kafasını eğdi ‘Affet. Karşındayım.’ dedi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Güzel Face Sözleri Forum Tarih
2017 Facebook En Güzel Aşk Sözleri Güzel Aşk Sözleri 21 Şubat 2013
Face Güzel Aşk Sözleri 2017, Facebook Aşk Sözleri Güzel Aşk Sözleri 17 Şubat 2013
Face Güzel Aşk Sözleri, Facebok Güzel En Güzel Aşk Sözleri Mesajları Güzel Aşk Sözleri 28 Kasım 2012
Facebook En Güzel Aşk Ve Sevgi Mesajları Sözleri Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri 18 Ekim 2012
2017 En Güzel Facebook Sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 23 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş