En İyi oje kurutucu spreyler

'Güzellik & Bakım' forumunda KaRDeLeN tarafından 1 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  En İyi oje kurutucu spreyler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Oje kurutucular ile eller havada beklemeye son! Üstelik ojeleriniz daha parlak ve kalıcı oluyor bu sayede...

  Ojenin kurumasını beklemek özellikle kısıtlı zamanlarda büyük problem olabiliyor. Ya gider yanlışlıkla bir yere değeriz, ya yeni oje sürdüğümüzü unutur elimizi çantaya daldırırız... Sonuçta, yeni sürülmüş ojenin başına ufak tefek de olsa mutlaka bir kaza gelir.

  Oje kurutucuları keşfettiğimden bu yana, benim için gerçekten vazgeçilmez oldular. Böylece hem zamandan kazanıyorum, hem de ojem pürüzsüz görünüyor.

  Bugüne kadar kullandığım kurutuculardan en memnun kaldıklarımı sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bakalım, siz de bu oje kurutucuları başarılı bulacak mısınız?


  Mavala Mavadry / Oje Kurutucu Sprey

  Mavadry ile ojenin kurumasını bekleme derdine artık son. Mavadry sprey ojeyi saniyeler içinde kurutan, uzun sure kalıcı olmasını sağlayan ve bulaşmasını engelleyen şeffaf bir ürün. Tırnaklara ekstra parlaklık veriyor, manikürü de uzun süre koruyor. Çalışan ve acelesi olan kadınlar için çok ideal!
  (30 TL)


  Sally Hansen Shea Butter Rapid Finish / Oje Kurutucu Sprey

  Çabuk kurumayan ojeler ve nemsiz tırnak etleri için birebir! Ojenize temas ettiği andan itibaren, 30 saniye içerisinde kurutmaya, bulaşmalara, dağılmalara ve bozulmalara karşı korumaya yardımcı oluyor. Jojoba, Shea ve Sweet Almond özleri ile tırnak etlerini nemlendiriyor ve besliyor.
  (28 TL)


  Kalyon Oje Kurutucu Sprey

  Kalyon oje kurutucu, hem ojenin kuruma süresini azaltıyor hem de tırnak etlerini yumuşatıyor. Nemlendirme özelliği de var, bu yüzden tırnak etlerinize de bakım yapmış oluyor.
  (7,5 TL)


  Pastel Quick Dry / Oje Kurutucu

  Pastel Quick Dry ojenizin çok kısa sürede dokunulabilir kuruluğa gelmesini sağlıyor, tırnaklara parlaklık kazandırıyor ve manikürünüzü koruyor.
  (6 TL)

  Flormar Quick Dry Extra Shine/ Oje Kurutucu

  Tırnak üzerine sürülen ojenin hızlı bir şekilde kurumasına yardımcı oluyor, tırnaklara müthiş bir parlaklık ve dayanıklılık kazandırıyor.
  (4,5 TL)  Avon Nail Experts Quick Dry Drops / Tırnak Cilası Kurutucu Damla

  Lekesiz bir görünüm için ojeli tırnaklarınıza damlatarak uygulayın. Çabucak kuruyor. Parlak ve pürüzsüz bir görünüm için, damlatarak uygulandıktan sonra 30 saniye içinde ojeyi kurutuyor.
  (20 TL)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İyi kurutucu spreyler Forum Tarih
Salih amel iyi davranış nedir kısaca Dini Terimler Sözlüğü Cumartesi 19:12
Namazı niçin kılmalıyız kısaca Dinimizin Direği Namaz 7 Ekim 2017
Yazıyı kullanan ilk uygarlık olmaları sümerlere ne gibi katkılar sağlamıştır kısaca Tarihi Bilgiler 6 Ekim 2017
Hayvanları niçin korumalı ve sevmeliyiz kısaca Diğer Hayvanlar 4 Ekim 2017
7. sınıf sosyal sayfa 71 4. Ünite Zaman İçinde Bilim Bilgiyi Yayan İcat Matbaa cevapları Sorular ve Cevaplar 26 Eylül 2017

Bu Sayfayı Paylaş