En çılgın Araçlar.şok olucaksınız!

'Modifiyeli Arabalar&Parçalar' forumunda DilzaR tarafından 17 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  En çılgın Araçlar.şok olucaksınız! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Volvo Tandem Car, THX1138'e çok benzetiliyor. Volvo, bu arabanın, birkaç yıl içinde gerçek dünyanın en çok kullanılan otomobili olacağını düşünüyor. 2010 yılında bu arabayı sokaklarda görebilirsiniz
  [​IMG]

  Dodge M4S, 1984 yılında yapıldı
  [​IMG]

  2007 yapımı Mazda Taiki, ilk olarak Tokyo Otomobil Fuarında görücüye çıktı.
  [​IMG]

  Aurora Safety Car, General Motors tarafından 50'lerin ortasında üretildi. Eğer En Çirkin Arbalar diye bir liste yapılırsa, bu tasarımın kesinlikle listede yer alacağını düşünenler çoğunlukta
  [​IMG]

  Honda Fuya-jo, asla uyumayan bir şehre benzetiliyor ve bir kaykayın rahatlığıyla sürüldüğü söyleniyor
  [​IMG]

  Luigi Colani tarafından dizayn edilen Suzuki Truck'ın bir rüye ürünü değil, bir kabus ürünü olduğu söyleniyor. Kedibalığı, yarı kamyon ve Geleceğe Dönüş 3 filmindeki lokomotif karışımı dehşet bir ne idüğü belirsiz bir araç deniliyor.
  [​IMG]

  BMW Gina Concept, arabanın şeklini yaratmaya yarayan düşüncesini, metal barların üzerini örten derimsi yapısından alıyor.
  [​IMG]

  Dodge Tomahawk, dizayn edilirken bir motorsiklet şasisinden çekilen engereğe V10 motoru yerleştirildi. Ve bir super arabadanyola çıkılarak 500hp motoruyla bu motosiklet yaratıldı.
  [​IMG]

  GM's Firebird Jet-Powered Concept Cars, 1950'lerin ortasındaki Amerika'nın gelecek düşüncelerini yansıtıyordu. General Motors'un genel dizayn yönetmeni Harvey Earl, II.Dünya Savaşı esnasında yerel bir hava kuvvet üssünde bir P38 avcı uçağını gördükten ve 1948 Cadillac'ın arka tasarımını inceledikten sonra bu jet benzeri aracı tasarladı.
  [​IMG]

  Ford Nucleon, yarı araç yarı nükleer reaktör. Şaşırmayın bu bir gerçek! 1958'de Ford, her yolda mutlaka bir plütonyum destekli sedan olmasını arzuluyordu. Tek bir depoyla 5000 milin sözüyle, ve 'önemsiz' olan bazı zararsız nükleer radyoaktif serpintilerle, Nucleon'a talep oldukça fazlaydı.
  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş