eMule Plus 1.2e İndir

'Diğer Tüm Programlar' forumunda Siraç tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  eMule Plus 1.2e İndir konusu eMule Plus 1.2e


  Sürüm
  : 1.2e

  Boyut : 2.56 Mb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : eMule Plus


  Tanıtım:
  En çok kullanılan dosya paylaşım programlarından olan eMule'nin daha özel ve hızlı sürümü eMule Plus.
  eMule Plus ile dosyalarınızı internette paylaşıma açarak onların innDirilmesini sağlayabilir ya da başka yerlerden dosya innDirebilirsiniz. MP3 ve filmleri daha hızlı ve detaylı arayarak bulabilir ve bunları açık kaynaklı olduğundan güvenli bir şekilde innDirebilirsiniz.

  Dosya innDirme konusunda rakiplerine karşı mağlup olsa da arama ve güvenilirliği konusunda rakiplerini açık ara farkla yenebilecek güce sahip bir program ve eMule'den daha hızlı çünkü eMule Plus.

  Yenilenen özelliklerine gelecek olursak, sunucu listeleri yenilendi ve daha çok sunucu eklendi. İnnDirdiğiniz dosyaların geldiği klasördeki hatalar giderildi. Programın bellek kullanımı bir önceki sürümünden daha da azaltıldı. Arama motoru daha da güçlendirildi ve hatalı kodlar düzeltildi. Sunucu listesini güncelleme desteği yenilendi.

  NoT: Programı innDirme konusunda bir problem yaşarsanız Programı innDir'e tıkladıktan sonra açılan sayfada "Please Click Here" yazısına tıklayınız. innDirme başlayacaktır.

  UYARI: Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

  eMule Plus
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - eMule Plus İndir Forum Tarih
eMule Plus 1.2d Download E-F 3 Şubat 2009
eMule 0.50a İndir E-F 18 Nisan 2010
Emule Speed Up Pro Tr Resimli Program Anlatımı 22 Ağustos 2009
eMule Xtreme Mod 7.2 İndir E-F 28 Nisan 2009
eMule Xtreme Mod 7.2 Beta 1 İndir E-F 11 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş