Elidor'dan Özel Renk Canlandırıcı Seri

'Güzellik & Bakım' forumunda Fatma tarafından 31 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Elidor'dan Özel Renk Canlandırıcı Seri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bir kadının güzelliğini tamamlayan, kendini doğal yollarla ifade etmesini sağlayan en önemli ayrıntı, pırıl pırıl parlayan, sağlıklı saçlardır şüphesiz.
  Güneş, çevre kirliliği, fön ve boya gibi kimyasal işlemler neticesinde matlaşan, parlaklığını kaybederek donuk ve sağlıksız görünüm alan saçlar, ne kadar bakımlı ve güzel görünseniz de, bu güzelliğe gölge düşürür.

  Genç, neşeli, pozitif, sıcak ve modern kadının değişmez tutkusu olan Elidor, bir kez daha kadınların bakımlı, sağlıklı pırıl pırıl parlayan saçlara en kısa zamanda kavuşmalarını sağlayacak yepyeni bir ürün serisi ile karşınızda…

  Elidor''dan Her Saç Rengi İçin, Renk Canlandırıcı Şampuan ve Bakım Serisi:
  Işıltılı Sarı, Yoğun Kahverengi, Tutkulu Kızıl


  Elidor, saç sağlığına, bakımına ve görünümüne özen gösteren modern kadınlar için yarattığı Renk Canlandırıcı Bakım Serisi ile ışıltıyı, parlaklığı, iddiayı, farklılığı, modayı ve lüksü bir arada sunuyor.

  Temel saç renkleri göz önünde tutularak yaratılan Elidor Renk Canlandırıcı Seri, her renge özel bir formüle sahip. Doğal, gölgeli veya boyalı saçların parlaklığını ve ışıltısını arttıran Elidor Renk Canlandırıcı Seri sayesinde saç renginizi değiştirmeden, saçınızın kaybettiği ışıltı ve parlaklığa kavuşacaksınız. Elidor Renk Canlandırıcı Seri, sarışınlar için nemlendirici bal özleri içeren Işıltılı Sarı, kumrallar için zengin meyve özlerine sahip Yoğun Kahverengi ve kızıllar için yabani kiraz özleri içeren Tutkulu Kızıl serisinden oluşuyor.
  Şampuan, saç bakım kremi ve renk canlandırıcı kremden oluşan Elidor Renk Canlandırıcı Seri, benzersiz formülü ve içerdiği doğal özler sayesinde saçlarınızı hem besliyor ve nemlendiriyor hem de ihtiyacı olan günlük bakımı yapıyor.
  Mükemmel sonucu almanız için serinin 3 ürünü bir arada ve düzenli kullanmanız öneriliyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Elidor'dan Özel Renk Forum Tarih
Düzenli bir yerleşim alanı hangi özelliklere sahip olmalı? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 18 Şubat 2017
Musevilik nedir özellikleri nelerdir kısaca Diğer Dinler İnançlar 15 Şubat 2017
Mustafa Kemal'in hangi özelliği savaşta askerlerinin başarılı olmasını sağladı kısaca Atatürk Hakkında Herşey 15 Şubat 2017
İkta sisteminin özellikleri nelerdir madde madde kısaca Tarihi Bilgiler 8 Şubat 2017
Dirlik sisteminin özellikleri nelerdir madde madde kısaca Tarihi Bilgiler 8 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş