Elektroy Soru Bankası ve Elektronik Sınav 1.5.0.2 İndir

'E-F' forumunda Siraç tarafından 7 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Elektroy Soru Bankası ve Elektronik Sınav 1.5.0.2 İndir konusu Elektroy Soru Bankası ve Elektronik Sınav 1.5.0.2

Boyut : 10.3 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : SekizDeSekiz Y.B.S.

Tanıtım:
    Okullarda, dershanelerde, toplantılarda kullanılabilecek %100 yerli üretim olan Elektroy'un özellikleri kısaca şöyledir:
    • Soruları MS Word içinde hazırlayıp, seviyelere, derslere, konulara göre sınıflandırabilirsiniz.
    • Hazırlanan sorulardan testler hazırlayıp, bu testleri MS Word dosyası olarak soru kitapçığı haline otomatik olarak getirebilirsiniz.
    • Belirlediğiniz derslerden, konulardan veya bütün sorular içinden, isterseniz zorluk derecesi veya puan belirterek rasgele soru seçtirip test hazırlayabilirsiniz.
    • Elektroy setine sahipseniz, yapılan oylama veya testin sonuçlarını anında görebilir, karne veya sonuç çıktısı alabilirsiniz.
    • Üretici sitesinin forum bölümünden soru veya test alışverişi yapabilirsiniz, burada bulunan hazır soruları programınızın soru bankasına kaydedebilirsiniz.

Yeni Sürümdeki Değişiklikler:
    • Vista desteği eklenmiştir.
    • Program üzerinden forumdaki soruları ekleyebilme özelliği eklenmiştir.
    • Soru Paylaşım bölümüne ücretsiz indirebileceğiniz 10.000 den fazla Lise ve ÖSS sorusu eklenmiştir.

Elektroy Soru Bankası ve Elektronik Sınav 1.5.0.2

Yükleniyor...