Eleşkirt Güneykaya Kayak Merkezi - Ağrı

'Türkiye Tatil Yerleri Hoteller' forumunda Fatma tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Eleşkirt Güneykaya Kayak Merkezi - Ağrı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ağrı Eleşkirt Güneykaya kayak merkezi E23 D100 Karayolu üzerinde Ağrı' dan Erzurum İstikametinde Eleşkirt İlçesini geçince 6.Km de olup Ağrı Eleşkirt Güneykaya kayak merkezinde bir Otel iki Günübirlik Tesis Bir Kayak Kulübü 1600 Metrelik bir Telesiyej Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Açık Oto Parkları bulunmaktadır. Ağrı Eleşkirt Güneykaya kayak merkezinin Peysaj Çalışmaları Yapılmakta Olan Yaklaşık 200.000 m2 lik Bir Alan İçinde yer almakta olan Otel Bölümü Karayoluna 500 Metre mesafededir.

  Ağrı Eleşkirt Güneykaya kayak merkezi 1 adet Telesiyeje sahip olup Kapalı Ve Açık Dörtlü Koltuklar İle Hizmet Verebilmektedir. Ağrı Eleşkirt Güneykaya kayak merkezindeki Telesiyej saatte 1200 Kişiyi Zirveye taşıma kapasitesine sahiptir.

  Ağrı Eleşkirt Güneykaya kayak merkezi Kulüp Kafeterya Telesiyej ile Zirveye çıkmadan Kayak Sonrası Dinlenme Yeriniz Zirve Kafeterya'da Telesiyej İle Zirveye çıkınca Mola Vereceğiniz yerler olarak Hizmetinizdedir. Ağrı Eleşkirt Güneykaya kayak merkezi Kayak Kulübünden ise Kayak Sporu Malzemelerini Kiralık Olarak Tedarik Edebilir Profesyonel Kokartlı Kayak Hocalardan Kayak Dersi Alabilirsiniz.

  Ağrı Eleşkirt Güneykaya kayak merkezinde kayak mevsiminde kar kalınlığı 1-2 metreyi buluyor. Ağrı Eleşkirt Güneykaya kayak merkezi orta ve zor pistlere sahip olup merkezde kayak mevsimi Aralık-Nisan aylarıdır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Eleşkirt Güneykaya Kayak Forum Tarih
Güneykaya Köyü Hakkında Bilgi Eleşkirt Ağrı Ağrı Tanıtımı 16 Ocak 2011
Guneykaya İlköğretim Okulu Eleşkirt Ağrı Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Temmuz 2010
Ağrı Eleşkirt İlçesi Hakkında Bilgi Ağrı Tanıtımı 18 Mayıs 2011
Eleşkirt Devlet Hastanesi Online Randevu Alma - Ağrı Ağrı Tanıtımı 28 Ocak 2011
Değirmenoluğu Köyü Hakkında Bilgi Eleşkirt Ağrı Ağrı Tanıtımı 16 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş