Elazığ - Merkez - Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 2 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Elazığ - Merkez - Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Elazığ - Merkez - Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi  Okulumuz, 2008-2009 Eğitim-Öğretim yılında Karşıyaka Lisesinin binasında toplam 140 öğrenci ile 5 sınıfta eğitime başlamıştır. Okulumuzda 1 müdür, 1 müdür yardımcısı, 12 öğretmen, 1 memur ve 1 hizmetli personel görev yapmaktadır.

  Okulumuz, büyük bir hızla değişen ve gelişen dünyada, çağdaş ve modern bir Türkiye'mizin yarınlarını hazırlayacak, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, bilimsel düşünme becerisine sahip, çevresi ile etkili iletişim kurabilen, öğrenmek için çaba harcayan ve öğrenmeyi davranış haline getiren, her türlü kalkınmanın iyi donanımlı bir eğitim ve öğretimle olabileceğinin farkında, sorumluluk sahibi, vatanını ve milletini seven ve bu uğurda çalışan, geleceğini geçmişin güzellikleriyle süsleyebilen, insan hakları ve demokrasiyi özümsemiş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

  Okulumuzun taşıdığı isim, hedef ve sorumluluklarımızı yerine getirme noktasında bizleri daha da mecbur kılmaktadır. Bu hedeflere ulaşmak için, okul yönetimi, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle büyük bir gayret içerisinde olacağız.

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Elazığ Merkez Necip Forum Tarih
Elazığda Bulunan Halk Eğitim Merkezleri Elazığ Tanıtımı 18 Ocak 2012
Elazığ - Merkez - Elazığ Spor Lisesi Liselerimiz 2 Temmuz 2010
Elazığ - Merkez - Kaya Karakaya Anadolu Lisesi Liselerimiz 2 Temmuz 2010
Elazığ - Merkez - Çubuk Bey Anadolu Lisesi Liselerimiz 2 Temmuz 2010
Elazığ - Merkez - Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi Liselerimiz 2 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş