Ege Ekol Dershanesi

'Dersaneler' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Ege Ekol Dershanesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hakkında

  Başarılarımızı sizlerle paylaşmak için yola çıktık;

  Sevgi gibi bilginin de paylaştıkça çoğalacağına inanan, dürüstlüğü ilke edinmiş, "Önce ruh ve beden sağlığı, ardından doğal başarı" düşüncesiyle binlerce öğrenciyi topluma kazandırarak uzun yıllar birlikte coşkulu başarılara imza atmış, her biri kendi branşlarında birer EKOL olan öğretmenlerle bir araya geldik ve Ege EKOL dershanesini kurduk.

  İnancımız, bilgi çağında, ülkelerin zengin olmaları için, ne çok büyük topraklara, ne zengin yeraltı ve yerüstü kaynaklarına, ne de çok fazla insan gücüne ihtiyacın olmadığıdır. Gelecekte teknolojik gelişmelere ayak uydurabilen, bilgiyi bizzat üreten ve dağıtan devletler dünya üzerinde söz sahibi olacaklardır. Bunun için yapılması gereken, gençlerimize her kademede en iyi eğitim - öğretim imkanlarının sağlanmasıdır. Bizim de temel görevimiz, çocuklarımızın arzuladıkları bir üniversiteye girebilmeleri için en üst bilgi düzeyine mutluluk içinde ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

  Bu düşüncelerimizi hayata geçirebilmek için İstanbul' da otuz yılı aşkın dershanecilik deneyimiyle öğretimde bir ekol olan örnek kurum EKOL DERSHANELERİ ile tam bir güç birliği yaptık.


  Kurslar

  ÖSS
  OKS


  İletişim

  Şair Eşref Bulvarı No:17 | Montrö - Alsancak - İZMİR
  Tel(232) 445 03 04 (pbx) | Faks: (232) 445 03 05


  http://www.egeekoldershanesi.com

   

Bu Sayfayı Paylaş