Efeler İlköğretim Okulu Bilgileri Yenipazar Aydın

'Aydın Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 16 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Efeler İlköğretim Okulu Bilgileri Yenipazar Aydın konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Efeler İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Yenipazar'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Efeler İlköğretim Okulu Resimleri - Efeler İlköğretim Okulu Hakkında  [​IMG]  Efeler İÖO 1968 yılında inşasına başlanmış olup 1970-1971 eğitim öğretim yılında hizmete girmiştir. Okul binası bahçeyle birlikte 2520 metre karedir. Binanın kullanım alanı 740 metre karedir. Bina iki katlı olup betonarmedir.

  Okul binasının kuzey ve güneyi şahıslara ait bahçe ve evlerle çevrilidir. Doğusu dere yatağı ve yoldur. Batısı caddedir.

  Okulumuzda 14 derslik, 1 müdür odası, 1 müdür yardımcısı odası, 1 öğretmenler odası, 1 fen laboratuarı, 1 bilgi teknolojileri sınıfı, 1 işlik, 1 depo, 1 rehberlik servisi odası bulunmaktadır.


  MİSYONUMUZ  Türk Milli Eğitiminin temel esaslarına, milli ve ahlaki değerlere bağlı, insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, bilgili, becerili, çağın ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli, kendini yetiştiren, pozitif düşünen, şiddetten uzak, hoşgörülü bireyler yetiştirmektir.

  VİZYONUMUZ  Çağdaş eğitim ve öğretim imkânlarıyla donatılmış, başarılı ve kaliteli öğrenciler yetiştirmeyi temel hedef edinmiş; öğrenci, öğretmen ve velilerin eğitim hizmeti almak ve sunmakla onur ve gurur duyduğu; bölgesinde eğitim öğretimi, kültürel faaliyetleri ve disiplini ile adından söz ettiren örnek bir eğitim/öğretim kurumu olmaktır.


  Efeler İlköğretim Okulu Aydın Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Efeler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Efeler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Efeler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Efeler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AYDIN / YENİPAZAR

  Adı: EFELER İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Hükümet Mah. Abdullah Efendi Cad. No: 52 Yenipazar

  Telefon Numarası: 2563613086

  Faks Numarası: Bilgi Yok

  E-mail Adresi :arteksan_aydin@hotmail.com

  arteksan_aydin@yahoo.com.tr

  Web Adresi:Efeler İlköğretim Okulu
  [​IMG]


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Efeler İlköğretim Okulu Forum Tarih
Efeler İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Aydın Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 21 Şubat 2011
Çarıklar Efeler İlköğretim Okulu Anamur Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 16 Ağustos 2010
Çağırın Efeleri Türküsü Notaları Müzik Türleri ve Enstrümanları 24 Ocak 2012
Efeler Köyü Çavdarhisar Kütahya Kütahya Tanıtımı 9 Nisan 2010
Efeler Köyü Borçka Artvin Artvin Tanıtımı 30 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş