ECS X58B-A Anakart

'Donanım ve Yazılım Sorunlarınız' forumunda Siraç tarafından 19 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ECS X58B-A Anakart konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  ECS X58B-A Anakart

  [​IMG]

  Oldukça etkili bir soğutma sistemine sahip olan ECS X58B-A, markanın kendini ne kadar geliştirdiğinin en açık kanıtı.

  Markanın performans meraklıları için ürettiği Black serisi bu defa karşımıza daha da gelişmiş olarak çıkıyor.

  Öncelikle üzerinde 2 adet PCI-E 16X yuvası bulunan ürün, hem Nvidia SLI hem de ATI Crossfire desteği veriyor. Intel'in örnek anakartında yalnızca ATI desteği bulunduğunu göz önüne aldığımızda bu her X58 anakartta bulunmayan bir özellik. Anakartın arka tarafında bulunan 2 adet e-SATA yuvası ve bir adet toslink girişinin yanı sıra 2 adet ethernet girişinin bulunması kartın olumlu özelliklerinden. Ayrıca anakartın gene arka kısmında bulunan CLR CMOS tuşu size BIOS ayarları yaparken yardımcı olacaktır. Ürünün üzerinde bulunan reset ve güç tuşu ise anakartın açık sistem çalışmak için üretildiğinin bir kanıtı.

  ECS'in üzerindeki bakır soğutucu markanın şimdiye kadar gördüğümüz X58 anakartların içerisindeki en etkileyici soğutucu sistemi olmuş. Ürünle beraber verilen BIOS sürümünü güncellediğinizde ise markanın kendini ne kadar geliştirdiğini daha iyi görebilirsiniz. ECS, ürünleri üzerinde yapılan eleştirileri dinleyerek kendini daha yukarılara taşımış.

  Sonuç: Oldukça etkili bir soğutma sistemine sahip olan ECS X58B-A, markanın kendini ne kadar geliştirdiğinin en açık kanıtı.  Kaynak: chip.com.tr
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım için teşekürler..
   

Bu Sayfayı Paylaş