Eax Movie Catalog 2.5.0 İndir

'E-F' forumunda Siraç tarafından 17 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Eax Movie Catalog 2.5.0 İndir konusu Eax Movie Catalog 2.5.0


  Tanıtım:
  Eax Movie Catalog, filmlerinizi kataloglamanız, dilediğinizde film hakkındaki bilgilere, resimlere kolayca ulaşabilmeniz için geliştirilmiştir. Yazılımın en büyük özelliği dinamik bir yapı üzerine kurulmuş olmasıdır. Tek bir tuşa basarak film hakkındaki bilgileri internetten (imdb, amazon) alabilir, bu bilgileri düzenleyip film veritabanınıza kayıt edebilirsiniz.

  Dosya/Yeni yoluyla yeni bir veritabanı oluşturabilirsiniz. Aç yoluyla bilgisayarınızda varolan bir veritabanını açabilir, Veri Al yoluyla Excel, HTML, CSV, Access, Eax movie catalog, Ant Movie Catalog, All My Movies, Movie Collector ve eXtreme Movie Manager programları içinden veri alabilirsiniz. Veri Aktar yoluyla mevcut veritabanınızdaki bilgileri Excel, HTML, CSV, SQL, MEMO, XML gibi dış ortamlara aktarabilirsiniz. İstatistik menüsü içinden de veritabanınızdaki alanlara göre istatistik verilerini görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede sahip olduğunuz medyalar hakkında istatistik verilere ulaşabilirsiniz.

  Özellikler:

  Görünüm menüsü içinden Standart araç çubuğuna tıkladığınızda, ana ekranda bulunan film ekleme, düzeltme, arama, görev yöneticisi gibi tuşların bulunduğu araç çubuğunu gösterir veya gizleyebilirsiniz.
  Ana ekranda bulunan ARA tuşu sayesinde hem basit hem de ayrıntılı arama yapabilirsiniz.
  Ekle tuşuna bastığınızda yeni film kartı açılıp buraya filmle ilgili her türlü bilgiyi girebilirsiniz. Etiket no, medya türü, orjinal adı, Türkçe adı, yönetmen, oyuncular, süre, gösterim tarihi, tür, orjinal müzik, görüntü yönetmeni, altyazı, web sitesi, konu, notlar, resimler gibi çeşitli bilgiler girilebilir.
  Düzenle tuşuna bastığınızda ise o filme ait bilgileri düzenleyebilirsiniz.
  Seçenekler içinden programın genel yapısıyla ilgili çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.
  Araçlar içinden, IMDB Top 250: En iyi 250 film listesini IMDB sitesinden alıp bunu listenizde bulunan filmlerle karşılaştırır. Böylece hangi filmlerin sizin listenizde olduğunu görebilirsiniz.
  Toplu güncelleme yoluyla veritabanınızı güncelleyebilirsiniz.
  İstatistik yoluyla veritabanınızda bulunan filmlerin ve girişlerin istatistik bilgilerine erişebilir,
  Ödünç listesi ile filmlerinizi verdiğiniz kişilerin listesini tutabilir,
  Oyuncu listesiyle veritabanınızda bulunan oyuncuların listesini çıkartabilirsiniz.
  Script Editor: Web bilgileri alımı için pascal script kullanılmıştır. Bu sayede IMDB gibi sitelerin html taglarında yapılacak değişiklikleri kullanıcılar programcıya bağlı kalmadan kendileride düzenleyebilir.
  Sık kullandığınız programlar veya web aramaları için link ekleyebileceğiniz modüldür. Program parametreleri sayesinde tek bir tuşa basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Program tamamen ücretsizdir. Eğer program geliştiricisine yardımda bulunmak istiyorsanız bu bağlantıyı kullanınız. Program hakkında daha detaylı bilgi, soru, öneri ya da yardım için forum kısmından Türkçe ve İngilizce yararlanabilirsiniz.

  Program Türkçe ve İngilizce dil desteğiyle geliyor. Türkçe kullanabilmek için Options > Language'den Turkish'i seçmeniz yeterli olur.

  Boyut : 5.58 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Eaxmc Software


  [​IMG]


  Eax Movie Catalog 2.5.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Movie Catalog İndir Forum Tarih
Ant Movie Catalog 3.5.1.2 İndir A-B 8 Ağustos 2009
Eax Movie Catalog 2.6.6 E-F 15 Şubat 2009
Eax Movie Catalog 2.6.6 Download E-F 27 Ocak 2009
Eax Movie Catalog 1.4.0 Download E-F 27 Ocak 2009
Justin Bieber MTV Movie Awards 2011 Resimleri Sanatçı-Ünlü Resimleri 7 Haziran 2011

Bu Sayfayı Paylaş