EasyWMV 1.4.4 İndir

'E-F' forumunda Siraç tarafından 6 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  EasyWMV 1.4.4 İndir konusu EasyWMV 1.4.4

  Boyut : 4.75 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 1 dakika

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Mac OS X

  Üretici Firma : Patrice Bensoussan

  Tanıtım:
  EasyWMV ile WMV, ASF, AVI, FLV, M4V, MP4, MPG, MPEG, MOV, NSV, SWF(sıkıştırılmamış) ve VOB biçimlerindeki video dosyalarını MP4 ve MPG biçimlerindeki video dosyalarına dönüştürebilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz. Daha sonra bunları iPod, iPhone, QuickTime ve Apple TV'de oynatabilirsiniz. EasyWMV, iPod'unuz için ihtiyaç duyduğunuz WMV dosyalarınıza yardımcı olabilecek bir araç...

  Program çok sade bir kullanıcı arayüzüne ve her türlü sürükle & bırak desteğine sahip. Ayrıca isterseniz gruplar oluşturarak dönüştürme işlemleri yapabilirsiniz. Elle veya otomatik olarak bit rate (oran) değerleri (32-320 kbps) seçebilirsiniz. Video kodlama işlemi 2.5 mbit/s'ye kadar yapılmaktadır. MPEG4 videolar için H.264 kodlama desteklenmektedir. EasyWMA, iTunes ile de bütünleşik çalışabiliyor. Bu sayede dönüştürülen dosyaları iTunes'teki oynatma listesine ekleyebiliyorsunuz. Çok çekirdekli veya çok işlemcili sistemlere uyumlu olarak geliştirilmiştir.

  Yazılımın Bu Sürümünde Yapılan Değişiklik :


  Basitleştirilmiş Çince dil desteği eklendi.

  Program artık Mac OS X 10.3.9 ve sonrasında çalışıyor. Ayrıca programın bu demo sürümünde dönüştürme işlemlerinde her bir video için 1 dakika limit bulunuyor. Programı sınırsız olarak kullanabilmeniz için $15 ödeyerek satın almalısınız.

  EasyWMV 1.4.4
   

Bu Sayfayı Paylaş