Easy Graphic Converter 2.50

'E-F' forumunda Siraç tarafından 22 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Easy Graphic Converter 2.50 konusu Easy Graphic Converter 2.50

  Easy Graphic Converter, bir resim dönüştürme programıdır. Web siteniz ya da başka bir ortam için gerekli olan resim biçimini bir türden başka bir türe bu program sayesinde kolay bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

  Kullanımı kolay, grafik arayüz sayesinde işinizi çok çabuk yapabilirsiniz. Program BMP, JPG, GIF, DIB, ICO, ICB, PCX, PCD, PSP, PBM, PGM, PSD, PPM, PSG, PNG, VST, VDA, EMF, WMF, TIF, TIFF, WBMP, RLE, SGI, TGA gibi dosya türlerini DIB, BMP, GIF, JPG, ICO, TIF, TIFF, WBMP, WMF, EMF, TGA, PNG dosya türlerine dönüştürebilir. Sadece dönüştürme yapmakla da kalmıyor. Bir resim dosyasını yeniden boyutlandırabilir, döndürebilir ve ayrıca 50 farklı süzgeç sayesinde çeşitli ayarlar da yapabilirsiniz.

  'Open/Aç' yoluyla bir resim açıp, çeşitli düzenleme ve efekt uyguladıktan sonra 'Save As/Farklı Kaydet' yoluyla kayıt türünü seçip, belirlenen klasöre kaydedebilirsiniz.

  Özellikler:

  BMP, JPG, GIF, DIB, ICO, ICB, PCX, PCD, PSP, PBM, PGM, PSD, PPM, PSG, PNG, VST, VDA, EMF, WMF, TIF, TIFF, WBMP, RLE, SGI, TGA gibi 30 farklı resim biçimini açabilir.Resimleri DIB, BMP, GIF, JPG, ICO, TIF, TIFF, WBMP, WMF, EMF, TGA, PNG gibi çeşitli resim türleri olarak kaydedebilir.
  Tam ekran, bölge, etkin pencere ve simge yakalamayı (capture) destekler.
  Sınırsız geri alma ve yineleme mevcuttur.Kontrast, keskinlik, mozaik, gri ölçekleme, kabartı gibi 50'den fazla süzgeç kurulabilir.Seçilmiş resim üzerinde yeniden boyutlandırma, döndürme, çevirme gibi işlemler yapılabilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  Hazırladığınız çalışmaya filigran ekler. Lisanslı fiyatı ise 19.95$'dır.

  http://www.screencapture.info/graphic.exe
   

Bu Sayfayı Paylaş