Easy File Undelete 1.7 Download

'E-F' forumunda Siraç tarafından 26 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Easy File Undelete 1.7 Download konusu Easy File Undelete 1.7 Download

  Tanıtım:
  Easy File Undelete, flaş sürücü, biçimlendirilmiş disk, çöp kutusu ya da herhangi bir ortamdan silinmiş olan dosyaları kurtarmaya yarayan bir veri kurtarma yazılımıdır. Program sabit disk haricinde SmartMedia, Secure Digital, Compact Flash, MemoryStick, ZIP, USB disk gibi farklı ortamlardan silinmiş dosyaları kurtarabilir.

  Program kurtarma işini tek bir algoritma içinde yapabiliyor. Analiz etmek istediğiniz diski seçtikten sonra tarama işlemi başlatılır ve çıkan sonuçlar bir öngörünüm penceresi içinde gösterilir. Bu kısımda ayrıca silinmiş dosyaların durumu da gösterilir. İyi durumda, kötü durumda ya da üzerine yazılmış gibi çeşitli bilgiler de mevcuttur.

  Küçük boyutu ve kolay kullanımı sayesinde veri kurtarma işinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Programı çalıştırdığınızda ön plana çıkan dosya arama sihirbazından, bilgisayarınızda kurulu olan diskleri görebilirsiniz. Taramak istediğiniz diskin taraması başlatılır ve bulunan dosyalar bir klasör yapısı içinde gösterilir. Buradan kurtarmak istediğiniz dosyaların önizlemesine bakabilir ve istediğiniz dosyayı tekrar geri kazanabilirsiniz.

  Programın içinde bulunan dosya arama süzgeci sayesinde aramaları kısıtlayabilirsiniz. Bu sayede geniş sonuçlar yerine daha dar alanda hızlı arama yapabilirsiniz. Belli bir tarih dilimine, boyuta, türe gibi arama süzgeci kurulabilir.

  Program NTFS, FAT32 ve FAT16 dosya sistemlerini destekler. Program RAW (veri yapısı kullanılarak dosya türünün ortaya çıkartılması) arama teknolojisine göre dosya türlerini bulup, veri yapısına göre yazar. Bu teknoloji silinen dosyaların keşfini sağlayıp; onların konumunda ve boyutundaysa dosya sistem yapısında depolamaz. Program RAW aramasına göre otomatik olarak bulduğu 92 dosya türünü destekler.

  Editörün Notu: Çoğu veri kurtarma programları gibi bu programda sadece kurtarılacak dosyayı bulup önizlemesini gösterir, ama satın almadan kurtarma işi yapmaz. Eğer programı satın aldıysanız ya da alacaksanız kurtarılacak veriyi mutlaka taradığınız diskin dışında bir yere kaydedin.

  Özellikler:

  Dosya adı, boyutu, tarihi ya da kurtarma durumuna göre süzgeç düzenlenebilir.
  Yerel dosya ve klasör adlarını destekler.
  NTFS, FAT32 ve FAT16 dosya sistemini destekler.
  IDE, ATA ve SCSI sabit diskleri destekler.
  Büyük boyutlardaki sabit diskleri destekler.
  Windows 2000, 2003, XP ve Vista işletim sistemleriyle çalışır.
  İşletim sistemi tekrar kurulsa bile dosyaları kurtarabilir.
  Arama hızı ayarlanabilir.
  Bir dosya DOS komut sistemi içinde silinse bile kurtarılabilir.
  Geçici dosyalar, klasörler ve geçici internet dosyaları arama sonuçlarında ayrı tutulabilir.
  PSD, PDD, DWG, DXF, CR2, CDW, CDR, DCD, EPS, EMF, ERF, FH, RAF, GIF, 3FR, ICO, JPG, DCR, MEF, PNG, SCT, X3F, SDR, TGA, WMF, XAR, TIF, CUR, ANI, ASR, MID, MP3, MPG, OGG, MOV, QT, RAM, RD, SWF, WAX, WMA, WMV, WM, AEJ, JAR, RAR, ZIP gibi çok sayıda dosya türünü destekler.
  SmartMedia, Secure Digital, Compact Flash, MemoryStick, ZIP, USB disk gibi çeşitli medya aygıtlarından silinmiş dosyaları kurtarabilir.

  Not: Bu program hem NTFS hem de FAT içindir. NTFS ve FAT olarak ayrı ayrı da innDirebilirsiniz.

  Easy NTFS File Undelete programını innDirmek için buraya, Easy FAT File Undelete programını innDirmek için buraya tıklayınız.

  Kısıtlama ve Lisans
  Programın bu deneme sürümünde sadece kurtarılan dosyalar gösterilebilir ama kurtarılamaz. Kurtarma işleminin gerçekleşmesi için programı satın almalısınız. Lisanslı fiyatı 49.95$'dır.

  Bu programın Türkçe dil dosyası Ali K. tarafından yapılmıştır.
  Sürüm : 1.7

  Boyut : 1.63 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : Kurtarma kapalı

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : MunSoft

  [​IMG]

  Easy File Undelete 1.7
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Easy File Undelete Forum Tarih
Easy File Undelete 2.0 Download E-F 26 Ocak 2009
Easy File Undelete 1.6 Download E-F 26 Ocak 2009
2012 Luca Luca İlkbahar Kreasyonu Populer markalar & Moda 19 Eylül 2011
2011 Stradivarius Bayan Kış Kreasyonu Bayan Giyimi & Bayan Modası 3 Aralık 2010
2010-2011 Reebok EasyTone Ayakabıları Ayakkabı ve Çanta Dünyası 23 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş