EarMaster School v5.0.615S Türkçe

'E-F' forumunda KaRDeLeN tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  EarMaster School v5.0.615S Türkçe konusu
  EarMaster School v5.0.615S Türkçe


  [​IMG]
  EarMaster School v5.0.615S Türkçe  Müzisyenler ve müzik eğitimiyle uğraşanlar için en önemli unsur da kulak eğitimini geliştirmektir. İyi bir kulak eğitimi aralıkları fark etmeyi, melodi söylemeyi, akortları çalmayı, kısaca duyduğu her sesi daha iyi bir şekilde tanıdıktan sonra bunu daha kolay bir şekilde uygulayabilmeyi sağlar. EarMaster School; öğrenciler, öğretmenler, müzisyenler, müzikle uğraşan ya da genel olarak müziği seven herkesin yararlanabileceği, kullanabileceği bir yazılımdır.

  EarMaster School motive edici ve etkili öğrenim aracı olmanın yanında, öğrencilerin müzikal kulak gelişimine katkı sağlamaya yardımcı olmaya çalışan bir programdır. Program sayesinde öğrenciler duydukları ve gördükleri müziği uygulayarak bir çeşit deneysel kulak çalışma aracı gibi çalışır.

  Program Standart ve Caz özel bölümlerinde toplam 661 dersle birlikte gelir. Dersler kullanıma hazırdır. İstediğiniz yerden başlayabileceğiniz gibi belli bir periyodik sırayı takip ederek de çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca öğrencilere okuldan sonra evde çalışmaları için ödev verebilir, bu ödevi de e-postayla öğrencilere yollayabilirsiniz.

  Çalıştığınız dersleri CSV dosyası olarak kaydedebilisiniz. Ayrıca tüm alıştırmaları ya da belli alıştırmaları yazdırabilirsiniz.

  Özelleştirilmiş alıştırma kurulumu içinde, yapmak istediğiniz alıştırma parçalarını kontrol edebilir, bunlar arasında seçim yapabilirsiniz. Özel ders editörüyle özel dersler oluşturabilir; detaylı istatistik aracıyla tüm çalışmaları tarih, saat, ders başlığı, süre, sonuç ve grafik olarak görebilir, bu doğrultuda geniş bir veri alımını sağlayabilirsiniz.

  Tonları, aralıkları, major/minör tonları, ölçüleri, kısa ritim parçalarını daha iyi tanımak için iyi bir kulak eğitimine ihtiyacınız olabilir.


  EarMaster School is a an interactive and powerful tool for teaching ear training. The learn-by-doing approach allows your students to develop better musical ears. EarMaster is easy to use and includes all the features you need for teaching ear training. EarMaster School includes all features and exercises available in EarMaster Pro.
  [​IMG]

  Alternatif:


  alıntıdır
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - EarMaster School 615S Forum Tarih
EarMaster Pro (Macintosh) 5.0 İndir E-F 9 Mayıs 2009
EarMaster Pro 5.0 build 615P İndir E-F 9 Mayıs 2009
Atatürk's School Life Atatürk Hakkında Herşey 1 Şubat 2012
High School Hook Ups Cep Oyunu Sis Uzantılı Oyunlar 16 Kasım 2010
Girls, gifts, soccer, lollipops, books, school bags indir Brushes ve Pluginler 23 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş