Eagle, Arnavutluk'u 3G teknolojisine kavuşturacak

'Bilim & Teknoloji' forumunda Dine tarafından 2 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Eagle, Arnavutluk'u 3G teknolojisine kavuşturacak konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Eagle Mobile, Arnavutluk'a 3G teknolojisini getiren ilk GSM operatörü oluyor. Eagle Mobile Genel Müdürü Ali Taşkın ve Huawei Technologies Başkanı Renzheng Fei, ülkeye 3G ve diğer yeni teknolojileri getirecek anlaşmaya imza attı.

  İmza törenine Çin ve Arnavutluk Başbakan Yardımcıları Zheng Dejiang ve İlir Meta da katıldı. Eagle Mobile, Telekomünikasyon Kurumu'na lisans için başvurmuştu. Çin Başbakan Yardımcısı Zheng Dejiang ve Arnavutluk Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı İlir Meta, Çalık Holding'in Arnavutluk yatırımlarından Eagle Mobile'ı ziyaret etti. Çalık Holding Başkanı Ahmet Çalık ve Huawei Technologies Genel Müdürü Renzheng Fei tarafından karşılanan Meta ve Dejiang, Eagle Mobile'ın teknik yatırımlarını denetleyip, dünya standartlarının üstünde GSM hizmeti sağlayan teknolojiler hakkında bilgi aldı.
  'TAKDİRLE KARŞILADIK'

  Arnavutluk Başbakan Yardımcısı İlir Meta yaptığı konuşmada, "Bu yatırımlar Arnavutluk'un gelişmesine ve modernleşmesine büyük katkı sağlıyor. Hükümetimiz ve halkımız adına Eagle Mobile nezdinde Ahmet Çalık'ı kutluyor ve takdir ile karşıladığımız bu yatırımların daha da artmasını temenni ediyorum" dedi. Ziyaret sırasında Ahmet Çalık ve Renzheng Fei arasında ikili bir görüşme gerçekleşti. Görüşmede, Arnavutluk'ta başlayan işbirliğinin bölge ülkelerinde genişleyerek devam etmesi konusunda prensip anlaşmasına varıldı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Eagle Arnavutluk'u teknolojisine Forum Tarih
Beagle Kanalı Hakkında Bilgi ve Resimler Ülkeler Coğrafyası 28 Haziran 2011
EagleFiler Web Sayfası Bilgi Arşivleme Arama Düzenmele Programı E-F 6 Aralık 2010
The Eagle Of The Ninth Filmi Sinema Film Tanıtımları 9 Ağustos 2010
Sahte Kralın Günü - Brad Geagley Kitap, Resim ve Dergi 27 Nisan 2010
Estetiğin İdeolojisi - Terry Eagleton Kitap, Resim ve Dergi 25 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş