e-kolay - Skype 3.6.49.248

'E-F' forumunda Siraç tarafından 6 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  e-kolay - Skype 3.6.49.248 konusu e-kolay - Skype 3.6.49.248

  Tanıtım:
  Üreticiden : Skype, e-kolay ile işbirliği yaparak Doğan Telekom’un da desteğiyle Türkiye'den herhangi bir kişinin dünyadaki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükemmel kalitede. Eğer siz ve arkadaşlarınız, aileniz ya da iş bağlantılarınız web kamerası kullanıyorsa, ücretsiz görüntülü görüşme de yapabilirsiniz. Hatta Doğan Telekom’un ARAKart’ları üzerinden kontör alarak tüm dünyadaki sabit hatları ve cep telefonlarını da çok daha ucuza arayabilirsiniz.(kurulum ya da abonelik ücreti ödemeden).

  Özellikler :

  Başlangıç
  Burası ana sayfanız; tüm cevapsız çağrıları, cevapsız sohbetleri, vs. görebilirsiniz. Çevrimiçi kaç arkadaşınız olduğunu ve üyesi olduğunuz servislerin durumunu izleyebilirsiniz.


  Arama
  Skype'ta birini aramak için o kişiyi kontakt listenizde bulup büyük yeşil butona tıklayın.


  Konuşma
  Çok net olarak diğer kişilerle Skype'ta konuşma- bazı kişiler konuştukları kişilerin sanki yanındaymış gibi olduklarını söylüyorlar! Daha fazla konuşmak istemediğinizde sadece kırmızı butona basın.


  Konferans
  Skype'la birebir görüşme dışında daha fazla kişi ile de aynı anda görüşebilirsiniz. Skype'la 4 kişiye kadar konferans görüşme yapabilirsiniz. Konferansa katılanların hepsi ile aynı anda görüşebilirsiniz.


  Normal telefonları arama
  Skype'la, bilgisayarı olmayan kişileri de arayabilirsiniz. SkypeOut olarak isimlendirilen bu servisle dünyanın herhangi bir yerindeki bir telefonu çok düşük tarifelerle arayabilirsiniz.


  Dosya transferi
  İnternetten innDirdiğiniz güzel resimleri arkadaşınızın da mı görmesini istiyorsunuz ? Skype dosya transferi ile gönderin. Tüm Skype gibi bu da güvenli ve şifreli ve her büyüklükte dosyanın üstesinden geliyor.


  Sohbet (Chat)
  Konuşmaya ek olarak mesajlaşabilirsiniz de ve 48 kişiye kadar arkadaşlarınızı mesajlaşmaya davet ederek grup sohbet (chat) yapabilirsiniz. Sohbet (chat) hoşbeş etmek ve partilerinizi organize etmek için idealdir!

  Yenilikler :

  Normal telefonları daha kolay arayın.
  SMS mesajları gönderin.
  İrtibat bilgilerini grubunuzla paylaşın.
  Outlook irtibatlarını görün ve arayın.
  e-kolay - Skype Web sitesi ya da Doğan Telekom’un ARAKart’ları üzerinden kontör alarak tüm dünyadaki sabit hatları ve cep telefonlarını da çok daha ucuza arayabilirsiniz. e-kolay - Skype ile en son haberlere, maç sonuçlarına, eğlence dünyasına ve daha pek çok bilgiye de e-kolay - Skype’tan kolayca erişebilirsiniz.

  Editörden :
  MSN Messenger'ın en büyük rakibi : Skype! Muhteşem ses kalitesine sahip olan Skype, MSN Messenger ile kıyasıya bir rekabet içerisinde. Çıktığı günden itibaren yoğun ilgiyle karşılaşan Skype, sesli görüşme yapmanıza olanak tanıyan en iyi program. Ücretsiz konuşmak isteyenler için ideal. Üstelik MSN Messenger'dan çok daha kaliteli sesli görüşme yapmanıza olanak tanıyor. Yenilenmiş sürümündeki web kamerası ile de görüntü alabilmesini göz önüne aldığımızda, kategorisinde lider olan bir yazılım diyebiliriz.

  Not : Program Windows 2000 ve XP üzerinde çalışıyor, fakat video özelliğinin çalışması için Windows XP gerekiyor.

  Sürüm : 3.6.49.248

  Boyut : 21.6 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP

  Üretici Firma : e-Kolay - Skype  [​IMG]  e-kolay - Skype 3.6.49.248
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - kolay Skype Forum Tarih
Günlük hayatımızda yazıyı kullanmak ne gibi kolaylıklar sağlar kısaca Eğitim Bilgileri 7 Şubat 2017
İnsanların hayatını kolaylaştırmak için bir çalışma yapsanız konusu ne olur kısaca Sorular ve Cevaplar 31 Ocak 2017
Türkler'in Anadolu'ya yerleşmesini kolaylaştıran etmenler nelerdir? Tarihi Bilgiler 24 Kasım 2016
Saçları kolay tarama Güzellik & Bakım 2 Ekim 2016
Hayatımızı kolaylaştıran araçlar ve gereçler Konu Dışı Başlıklar 26 Eylül 2016

Bu Sayfayı Paylaş