Duvarlarınıza hareket katın...

'Dekorasyon' forumunda Fatma tarafından 14 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Duvarlarınıza hareket katın... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dekoratif desenler geri döndü, dolayısı ile kalıplar da böylece duvarlara hareket eklemenin ucuz ve çok yönlü bir yolunu sunuyor.

  Geri dönmeyen tek şey baskın kontrast renk kullanımları, bu nedenle kalıp oluşturmak için bir ekiple çalışmak ve "solmuş" bir görüntü elde etmek için boyanın bir kısmını çıkarmak gerekir.

  [​IMG] Tek başına olmamanız işinizi kolaylaştırır. Çünkü siz kalıbı oluştururken, boya çabucak kuruyarak "solma" efekti yapmanıza olanak vermeyebilir.

  Yalnızca az miktarda boya kullanın ve sonra eskimiş görüntüsü vermek için kalıp oluşturulmuş alana sıkıştırılmış eski çay peçetesiyle ya da pamuklu bir eşarpla hemen hafifçe dokunun. Bir sonraki kalıp alanına geçmeden önce önceki kalıp alanının kurumasını bekleyin.

  [​IMG] Kalıp işi kolay

  Kalıbın arkasına sprey yapıştırıcı sıkın.
  Bu kalıplar çok büyük olduğundan onları duvara tutturmak için bant kullanın ve avucunuzu kullanarak tümünü duvarda düzleştirin. Küçük bir miktar boyayı temiz bir kaba dökün, fırçanın uçlarını boyaya bastırın ve boyanın çoğunu kenarına sıyırın.
  Fırçayı devamlı küçük hareketlerle saatin ters yÖnünde döndürün. Çok fazla "doldurmayın".
  Boyama işlemini bitirir bitirmez kalıbı dikkatle duvardan sıyırın. Tamamen kuruduktan sonra, ikinci kalıbın ızı yerleştirin ve devam edin.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Duvarlarınıza hareket katın Forum Tarih
Kille Duvarlarınıza Süs Yapın Hobiler Ve Videolar 1 Ocak 2009
Duvarlarınıza hayat katın... Dekorasyon 1 Kasım 2008
Hoşgörü dayanışma ve iş bölümü içinde hareket etmeyen bir ailenin yaşamı nasıl olur madde madde Sorular ve Cevaplar 4 Şubat 2017
Dünyanın yıllık hareketinin sonuçları madde madde Uzay ve Gökyüzü 18 Ocak 2017
Dünyanın günlük hareketinin sonuçları madde madde Uzay ve Gökyüzü 18 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş