Duplicate File Remover 1.6

'C-D' forumunda Siraç tarafından 27 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Duplicate File Remover 1.6 konusu Duplicate File Remover 1.6

  Tanıtım:
  Bilgisayarınızda bulunabilecek aynı dosyaları bilmek zorunda değilsiniz. Bir şarkıcının aynı şarkısı kaç defa bilgisayarınıza yüklendi, ya da video ve fotoğraflar birden fazla kopya halinde farklı yerlerde olabilir. Bu gereksiz ve sabit diskinizde yer kaplayan dosyalardan kurtulmanız bu programla artık mümkün. Tek tek, klasör klasör aramadan, kısa zamanda aynı özelliklere sahip olan dosyaları karşınıza çıkarıyor, size kalan ise, hangisinin silineceğine karar verip, üzerine tıklamanız oluyor.

  Sabit diskinizde gereksiz yer kaplayan, sisteminizi meşgul eden ve belki de bilgisayarınızın performansının düşmesine neden olabilecek fazla dosyaları bu programla kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

  Dosyanın ismi farklı olsa ile, boyutu, dosya tipi gibi öznitelikleri aynı ise bu dosyayı da aynı dosya olarak algılayıp önünüze çıkarıyor. Böylece kesin bir sonuç elde ediyorsunuz.

  Ayrıca program ile yazı, video, müzik ve fotoğraf dosyalarını kolaylıkla arayabilirsiniz.

  MP3, OGG/Vorbis, WMA müzik dosyalarının "Artist", "Album", "Title" ve "Comment" içeriklerini de karşılaştıran program, bu sayede daha iyi sonuçları çıkarıyor.

  Program tarafından bulunan aynı ve benzer dosyalar, program tarafından silinebilir, taşınabilir ve kopyalanabilir. Sonuç listesini istediğiniz gibi sıralayabilir ya da HTML rapor dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

  Not:Programın dili ingilizcedir. Ancak Türkçe dil dosyasını indirip kurduktan sonra programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Türkçe yaması editörler maliyeci taradından hazırlanmıştır. Yamayı indirebilmek için burayı tıklayınız.

  NOT : Programın hiçbir kısıtlama bulunmayan tam sürümünü 29.95$ karşılığında sitesinden temin edebilirsiniz.


  Sürüm : 1.6

  Boyut : 1.9 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Regall LLC.


  [​IMG]


  Duplicate File Remover 1.6
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş