Dudaklarım Kilitli Hoşçakal Bugün

'Şiirler' forumunda NeslisH tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Dudaklarım Kilitli Hoşçakal Bugün konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz

  Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi Köseye Çekilip Agliyor Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme.

  Dudaklarim Kilitli Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani

  Saçlarimda Sakli Kar Beyaz Ve Gözlerimde Hep Telas. Panik Silik Resimler Ortasinda Bir Küçük Çocuktum Hep Konuktu Baska Gün Ve Çok Soguktu Her Geçen Dün. Tipki Sen Gibiydi Giden O Eski Dünler Geçmisin Karanliginda Anilarimdi Onlar Bense Bulamaz Oldum Onlari Hep Selam Gönderdim Geride Kalana Kanitim Yoktu Yarina Yolcularimla Agladim Hiç Misafir Olmamisti Kimse Bunu Ben Anladim. Sonbaharda Katil Oldu Rüzgarlar Öldu Tüm Yapraklar Yagmur Aldi Gözyasi Ve Rüzgar Oldu Ruhlar Estiler Yavasça. Sen Misali Aglamisti Her Dünüm Usulca.


  Dudaklarim Kilitli Hosçakal Bugün Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani.

  Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz  Aynalarda Bugulu Yüzümü Göremez Oldum Ve Iyimserlik Mateminde Sari Gül Tuttum. Hayallerim Yok Oldu Koydugum Yerde Yoktu Hiçbiri Tek Yabanci Bendim Evde Ve Bir Yalanci MumduDogan Günes. Solan Gülümdü Talan Sonuydu Kalan Resimdi Bir Vesikalik Gülen Çocuktum Yüzüme Bakarak Agladim Yüzlesirken Kendimle Hiçkiriklarimla Savasir Oldum Ertelendim Yarina.
  Reddedildim Gideni Yolcu Etti Gözlerim Ve Gelene Merhaba Dedi Bu Kimsesiz Dilim Ortalarda Gezinen Oldu Dilenci Ellerim Bu Son Demiydi Sonbaharin Son Yapraginda Son Gülümsemekki Nefesi Son Çekisti Içime Sonbahardi. Güz Agirdi Gün Üzeri Bir Tebessüm Etti Yüz Sakli Kaldi Her Düsende Kirilan Onca Göçebe His Biz Dünden Olma Yarina Varma Garibeyiz.


  Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklar olur  Dudaklarim Kilitli Hosçakal Bugün Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani.  Yalnizlik Ömrüm Boyunca Tanimadigim Bir Yabanciydi ;Onunla Simdilerde Beraber Uyaniyoruz Her Yeni Güne iki Yalniz Sarkilar YaziyoruzYorgunuzÇok YorgunuzCok Yorgunuz...
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Dudaklarım Kilitli Hoşçakal Forum Tarih
Dudaklarımdaki Kafiye'm - SAFA ACAR Şairlerimiz Ve Şiirleri 7 Şubat 2011
Gitmeden Dudaklarıma Ateş Bırakan yâr ! Şiirler 5 Mayıs 2010
Dudaklarimizin Bakimi İhmale Gelmez Güzellik & Bakım 10 Mart 2010
Anılar öptü dudaklarımı.. Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri 19 Şubat 2010
Kulağınla dinleme beni Dudaklarım herşeyi anlatamaz sana... Resimli Şiirler 6 Ağustos 2009

Bu Sayfayı Paylaş