DU Meter v4.0 Build 3009

'C-D' forumunda Siraç tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  DU Meter v4.0 Build 3009 konusu
  DU Meter v4.0 Build 3009

  DU Meter v4.0 Build 3009

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  Üreticinin Açıklaması :
  DU Meter Türkçe sayesinde gerçek bağlantı hızınızın , ne zaman hızlandığını öğrenebilirsiniz. Kronometresi sayesinde program indirirken tam olarak ne kadar sürdüğünü ve her türlü hesapları öğrenebilirsiniz. Program system tray'e yapışır ve buradan programı kolayca idare edebilirsiniz. Dial-Up ayarlarınızı Du Meter ile ayarlayabilirsiniz.

  TürkTelekom'un uygulamaya aldığı LimitliADSL bağlantısı ile daha düşük ücret ödeyerek internete bağlanmak mümkün. Ancak acaba aylık kullanımı aşarsam, yada ne kadar limitim kaldı gibi sorular kullanıcıların kafalarını oldukça karıştırmaktadır. Bu program ile günlük, haftalık ve aylık olarak raporlama alabiliyorsunuz ve bu dertten kurtulabiliyorsunuz.

  Program kendini C: sürücüsünün içinde Program Files dizinin altındaki DU Meter dizini altına kuracaktır. Bu klasöre gidip DU METER isimli dosyayı bulun. ve bunu silin yada başka bir dizine taşıyın. daha sonra aşağıdaki Türkçeye çevrilmiş DU METER dosyasını alıp dizinin içine kopyalayın. ve programı çalıştırdığınızda Türkçe olarak bir Bağlantı İstatistik Programına sahip olacaksınız..

  Страница загрузки/Download - RapidShare

  1,9 MB

  Password:
  www.2baksa.net

   

Bu Sayfayı Paylaş